2022 Yılında Patlamayı Bekleyen 6 Altcoin Listesi

2022 Yılında Patlamayı Bekleyen 6 Altcoin Listesi
0

2022 yılında büyük patlama yapacak 10 altcoin listesi sizler için hazırladık. Bu listede alım noktaları destek direnç ve 2022 yılında yapacağı projeler ile yükselmeyi bekleyen altcoin listesi şu şekildedir. Bitcoin boğa koşusu sonrası altcoinlerde boğa sezonu başlaması bekleniyor. Boğa sezonu 2021 yılı sonu 2022 yılı başlarında gerçekleşmesi bekleniyor. Bu coinler en az 5X yükseliş beklenmektedir.

SOLANA

Kendi ekosistemi üzerinde birçok coin işlem yapmaktadır. Şuan 220 Dolar seviyelerinde 2022 yılında 2X yapması beklenmektedir.

ALGORAND

Algo fiyat olarak şuan düşük seviyelerde yer almaktadır. 2 dolar seviyelerin en az 5X ile 10 dolar seviyelerine gelmesi beklenmektedir.

AVALANCHE

Avax 140 dolar seviyelerinde işlem görmektedir. 2022 yılında 300 dolar seviyelerine gelmesi ve fee ücretlerinde düşüş yaparlarsa daha yüksek seviyelere çıkması bekleniyor.

POLYGON

Matıc en çok patlama yapması beklenen altcoindir. En az 10X gibi bir değer ile yukarı çıkması bekleniyor.

altcoins
Altcoin Listesi

POLKADOT

Dot şuan kendi ekosistemi üzerinde işlem yapmaktadır. Birçok altcoin bu ekosistemi kullandığı ve kullanmaya devam ederse En az 3X bir yükseliş bekleniyor.

SHİBA

En çok yükselik beklenen ve birçok kişi tarafından yakın takip edilen coindir. Çok düşük bir ücret ile satın alabilirsiniz. En az 20X bir yükseliş beklenmektedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap