En İyi ve En Kaliteli 4K/HD Uydu Alıcısı Fiyatları ve Tavsiye

En İyi ve En Kaliteli 4K/HD Uydu Alıcısı Fiyatları ve Tavsiye
en-pahali-ve-en-kaliteli-uydu-alicilari
0

En İyi ve En Kaliteli 4K / HD Uydu Alıcısı Fiyatları ve Tavsiye yazımızda birçok marka ve modeli sizler için karşılaştırdık.

Televizyon izlemeyi sevenler tarafından araştırılan uydu alıcıları, kaliteli ve ucuz şekilde de araştırılmaktadır. Yazımızda en pahalı ve en kaliteli uydu alıcıları hangileridir sorusuna yanıt verecek ve birçok markanın ürününü karşılaştıracağız. Bu sayede ürünleri karşılaştırabilecek ve size uygun olan uydu alıcısını seçebileceksiniz.

En Pahalı ve En Kaliteli Uydu Alıcıları

4k-uydu-alicisi-vu-uno-4k-se
4k-uydu-alicisi-vu-uno-4k-se

Vu+ Uno 4K SE

3.150 TL fiyatı ile 4K uydu alıcıları arasında yer alan Vu+ Uno 4K SE, internet tarayıcısı ve YouTube gibi özellikleri barındırmaktadır. Özellikleri bunlarla sınırlı kalmayan bu uydu alıcısı, HBB TV, hızlı kanal geçişi, Digiturk, altyazı desteği, DSmart uyumu, FiLbox uyumu, HDR10, LDC ekran, IPTV desteği, meyda oynatıcı, Tivibu desteği, HDD yuvası, HLG desteği gibi birçok özellik barındırmaktadır. HDMI, USB ve Ethernet girişi, cihazın diğer özellikleridir. 2160p çözünürlük sunan ürün, 60 Hz FPS değeri ile karşımıza çıkmaktadır. 1.7 GHz CPU frekansı ve 2 GB RAM, ürünün diğer özellikleridir.

mutant-uydu-alici-kaliteli
mutant-uydu-alici-kaliteli

Mutant HD60

1.400 TL civarında satılan hd uydu alıcısı Mutant HD60, 2160p çözünürlük ve 60 Hz FPS değeri sunmaktadır. Ethernet, HDMI ve USB gibi girişler barındıran Mutant HD60, stalker, HDR10, IPTV desteği, medya oynatıcı ve H265’de barındırmaktadır. 1 GB RAM’e sahip olan bu cihaz, 1.6 GHz CPU frekansı sunmaktadır.  SD ve MicroSD kart girişi olan Mutant HD60, optic dijital giriş de sunmaktadır. Fiyat performans uydu alıcısı arıyorum diyenlerin mutlaka tercih etmesi ve değerlendirmesi gereken bir üründür.

atlanta-uydu-alicisi
atlanta-uydu-alicisi

Atlanta 4K

Atlanta 4K uydu alıcısı, ortalama 1.000 TL’ye satılmaktadır. DLNA, çift tuner, AirPlay uyumu ve Miracast uyumu sunan Atlanta 4K, dahili Wi-Fi, HDMI, Ethernet, USB girişi ve Bluetooth gibi özellikler sunmaktadır. MicroSD ve SD kart girişi sunan bu cihaz, 2 GB RAM sunduğu gibi 2.0 GHz CPU frekansı sunmaktadır. 2160p çözünürlük, cihazın diğer özelliğidir.

İlginizi Çekebilir:

En Ucuz ve İyi Monitörler

En İyi ve En Ucuz E-Kitap Okuyucular

En Ucuz IP Kamera Fiyatları

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap