Analist Michaël van de Poppe, Litecoin için Devasa Fiyat Hedefini Açıkladı! 2 Altcoin İçin Boğa Senaryolarını Açıkladı!

Analist Michaël van de Poppe, Litecoin için Devasa Fiyat Hedefini Açıkladı! 2 Altcoin İçin Boğa Senaryolarını Açıkladı!
0

Yakından takip edilen tüccar ve analist Michaël van de Poppe, iki düşük değerli altcoin için potansiyel oyunların haritasını çıkarırken Litecoin (LTC) için boğa piyasası hedefini açıklıyor.

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe 142.000 YouTube abonesine, eşler arası ödeme ağı Litecoin’in mevcut piyasa döngüsü sona ermeden önce potansiyel olarak %286’lık bir ralliyi ateşleyebileceğini söyledi.

“Litecoin’in bir sonraki boğa döngüsünde genişleme gerçekleşirken, Fibonacci uzantısının burada bir kez daha gerçekleştiğini görebiliriz.

Ve sonra 1.618 [seviye] 600$’dır ve ikincisi muhtemelen 1.000$’a doğru ilerleyecektir. Bu yüzden evet, özellikle bize sağladıkları yapı göz önüne alındığında, bu eski altcoinler konusunda çok iyimserim.”

Yazım sırasında Litecoin 260 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe ayrıca Ethereum’da güvenli ve hızlı transferler için kurumsal bir çözüm olan OMG Network’e (OMG) bakıyor. Kripto strateji uzmanına göre, OMG Network , 0.00024 BTC’de (16.10 $) destek tuttuğu sürece Bitcoin’e (OMG/BTC) karşı %108’lik bir ralli başlatabilir.

477.900 Twitter takipçisine şunları söylüyor:

“Önemli destek, tutması gereken yeşil bölge. Bu tutarsa, kırmızı bölgede (1.618 Fibonacci uzantısı) üst seviyeye doğru bir devam görebiliriz.”

image 9 1024x511 1
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise hibrit blok zinciri platformu ICON (ICX).

Van de Poppe diyor ICON çifti 0.000053 BTC ($ 3.55) onun hemen direncine dalgalanma için hazır göründüğü Bitcoin (ICX / BTC) karşı% 65 miting için hazırlanıyor.

“Şey, yani, ICX için ilginç.”

image 8 1024x488 1
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Yazma sırasında, OMG 16.14 dolardan fiyatlandırıldı ve ICON 2.13 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap