Apple Coin Gelecek Mi?

Apple Coin Gelecek Mi?
0

Kripto para dünyası gelişmeye Facebook yeni adını Meta olarak duyurması sonrası metaverse coinlere olan ilginin artmasıyla Apple Coin adında kripto parayı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Apple Ceo’su Tim Cook kripto para birimleri ile ilgisini her ortamda sürdürüyor. Birçok kez alım satım yaptığını söyledi. Buda akıllara Apple Coin piyasaya sürecek mi sorusunu getirdi.

Apple gelecekte bu alanda bir devrim yaratmak istediğini ve bu para birimlerini desteklemeye devam edecek. Hali hazırda kullandığı Apple Pay ile mobil ödeme sistemi üzerinden piyasayı etkilemeyi planlıyor.

120724952 contactlessgettyimages 1266736543
Apple Pay ile Ödeme

Apple Pay Ödeme Yöntemi

Tim Cook Bitcoin ile Apple Pay ödeme sistemini entegre ederek. Bitcoin ile ödeme imkanı sunmayı hedeflemektedir. Bitcoin ile bir süre devam ettikten sonra yeni yatırımlar ile Apple Coin piyasaya sürerek tüm ödeme sistemlerinde aktif olarak kullanmayı düşünmektedir. Şimdilik yatırımlarını Apple markası için yaptığı için kripto para alanındaki yatırımlar ilerleyen zamanlarda gelişmeler gösterecektir.

Tim Cook “Apple Coin” gerçeğe dönüşme olasılığı olduğunu ve kripto para alanını daha fazla keşfetmek istediğini ve Apple Pay’e kripto tabanlı ödüller eklemek istediğini söyledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap