Avalanche (AVAX) Kurucu Ortağı Bitcoin’in (BTC) Üstünlüğünü Kaybedeceğini Söyledi!

Avalanche (AVAX) Kurucu Ortağı Bitcoin’in (BTC) Üstünlüğünü Kaybedeceğini Söyledi!
0

Avalanche (AVAX) kurucu ortağı ve CEO’su Kevin Sekniqi, Bitcoin’in (BTC) kripto pazarlarında bir numaralı yerini koruyabileceğini hayal etmekte zorlandığını söyledi.

Sekniqi , Twitter izleyicisine önümüzdeki yirmi yılda bir noktada, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığının büyük olasılıkla daha güçlü inovasyona sahip projeler tarafından geçileceğini düşündüğünü söyledi.

“15-20 yıl içinde, yenilik veya yeni kullanım eksikliğine rağmen, Bitcoin’in 1. sırada kalacağı teorisine inanmak oldukça garip. Daha hızlı yenilik yapan ekosistemlerin sonunda Bitcoin’i geride bırakacağı sonucunu çıkarmak oldukça makul görünüyor.

‘Altının yenilik yapmasına gerek yok’, çünkü periyodik tabloda sadece sınırlı miktarda kıt element var. Fizik yenilik yapmıyor, sanırım.”

bitcoin trendpara
Avalanche (AVAX) Kurucu Ortağı Bitcoin'in (BTC) Üstünlüğünü Kaybedeceğini Söyledi! 2

Sekniqi, Bitcoin’in rakip kripto varlıklarına karşı yenilmez olduğuna inanmayan tek endüstri uzmanı değil.

Yakından takip edilen kripto analisti Nicholas Merten, bu yılın başlarında 512.000 YouTube abonesine, değişimin veya Ethereum’un Bitcoin’i aşmasının olayının yakın gelecekte hala bir olasılık olduğunu söyledi.

“Birçok insanın bunun çok uzak olduğunu düşündüğünü biliyorum, ancak önceki bir üst bant aralığından Ethereum’un bunu yapmak için sadece %80 ila %100 civarında hareket ettirmesi gerekiyor.

Uzun bir süre orada kalacağını söylemiyorum. Buradaki oyunun adı bu değil. Burada yatırım ve ticaret yapıyoruz. Bu durumda, o fiyatı oraya yükseltip bu getirileri Bitcoin’e karşı yapıp yapamayacağımızı görmeye çalışıyoruz.

Oldukça güzel bir bahis. Zaten Bitcoin’e yatırım yapabiliyorsanız, bu harika. [Eğer] Bitcoin’e karşı potansiyel olarak iki katına çıkabilecek bir şeye yatırım yapabilirseniz, bu gerçekten, gerçekten harika olur.”

Macro Guru ve Real Vision CEO’su Raoul Pal da kısa süre önce, saygısızlığın neden kaçınılmaz olduğunu hissettiğini açıkladı.

İkisi tamamen farklı şeyler. Biri, bu bozulmamış teminat değer deposu varlığıdır. Diğeri, temelde Dünya’da en hızlı büyüyen bir teknoloji platformudur. Bu [ikincisi] daha mı değerli olacak? Evet.

Şimdi Bitcoin’in tüm dünya için para sistemi haline geldiğine dair bir argüman var. Ama bu olduğunda hayatta olacağımdan emin değilim. Yapmaya çalıştığım şey, önümüzdeki birkaç yıl içinde yapabileceğim en iyi bahsi yapmak ve bence o zaman saygısızlık gerçekleşecek. Bu döngüde olur mu? Bence oraya ulaşabilir ve o zaman ayı piyasası başlar.” 

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap