Binance’den Destek Kazandıktan Sonra Küçük Sermayeli Altcoin Yükselişe Geçti!

Binance’den Destek Kazandıktan Sonra Küçük Sermayeli Altcoin Yükselişe Geçti!
0

Kripto borsası Binance, belirteci listeleme planlarını açıkladıktan sonra, merakla beklenen Polkadot tabanlı bir proje hızla yükseldi.

Moonriver (MOVR), eksiksiz Ethereum uyumluluğuna sahip akıllı bir sözleşme platformudur. Proje, Solidity programlama diline dayalı projeler oluşturmak veya yeniden dağıtmak için popüler geliştirici araçlarını kullanmayı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Geliştiricilerin projelerini verimli bir şekilde Moonriver’a aktarabilmeleri için Ethereum Sanal Makinesi’ni (EVM) kullanır.

Binance, listeyi dün gece açıkladı.

Binance’in duyurusu sırasında yaklaşık 380$’dan işlem gören MOVR, yaklaşık %25’lik hızlı kazançlar için projenin yakında listeleneceği haberi yayılmaya başlayınca bir saatten kısa bir sürede 475$’a yükseldi. MOVR biraz soğudu ve şu anda yazı yazılırken 414 dolardan işlem görüyor.

Moonriver canlı ve Polkadot’un kanarya ağı Kusama’da çalışıyor. Moonbeam adlı kardeş projesi, parachain müzayedeleri tamamlandıktan sonra Polkadot’ta (DOT) başlayacak.

4 Kasım itibariyle, Polkadot ekibi parachain müzayedelerinin 11 Kasım’da başlayacağını söyledi.

Polkadot, parachain müzayedeleri öncesinde fiyat artış hareketinden de keyif aldı ve geçen ay yaklaşık %50 değerinde kazanç elde etti. Yazma sırasında, DOT 54.39 $ ‘dan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap