Boğa Sezonu Hakkında Bilinmeyenler Gerçekler

Boğa Sezonu Hakkında Bilinmeyenler Gerçekler
0

Kripto piyasasında Boğa Sezonu ve Ayı Sezonu olarak iki farklı terim mevcuttur. Boğa piyasası fiyat artışı geleceği ve yüksek artışların yaşanacağı döneme verilen addır. Ayı piyasası tüm para birimlerinin hızlı bir şekilde değer kaybetmesine verilen addır.

Boğa sezonu ne zaman başlayacağı konusunda kimse önceden bilemez sadece grafik üzerinde ve önceki boğa sezonu tarihleri ile yaptığı hareket ile yaklaşımlarda bulunabilir. Bu yaklaşımlar sonucunda şu tarihler arasında boğa sezonu veya ayı sezonuna girmemiz bekleniyor şeklinde açıklamalar yapılabilir.

Boğa sezonuna girdiğimizi en az %20 yükseliş geldiğinde anlayabiliriz. Tüm kripto para piyasası için bu şekilde olması gerekir.

Boğa sezonu kısa vadeli değişimlerden değil uzun vadeli değişimleri ifade eder.

27
Boğa Koşusu

Boğa Koşusu Ne Zaman Başlar

Boğa koşusu en az tüm piyasada %20 yükseliş geldiği zaman başlamış olur. Ama bazen bir haber ile bu yükseliş geldiği için bu yükselişlerin kısa vadeli değil uzun vadede sürmesi gerekmektedir. Eski tarihlere baktığımızda yakın zamanda boğa koşusu geleceğe benziyor.

Kripto para yatırımcıları anlık yükselişler ve düşüşler ile elinizdeki yatırımı elden çıkarmanın gereksiz olduğunu piyasayı yakından takip edilmesi gerektiğini yalnız anlık kararlar değil uzun vadeli işlemler ile güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Her düşüşün bir yükselişi her yükseleşin bir düşüşü olacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap