Çalışma Koltuğu Tavsiye ve Fiyatları (Ucuz)

Çalışma Koltuğu Tavsiye ve Fiyatları (Ucuz)
en-ucuz-calisma-koltuklari
0

Çalışma koltuğu için tavsiye ve ucuz fiyatları içeren bir listede özelliklerini belirttik. Bu sayede karşılaştırma yapabilirsiniz.

Özellikle evde çalışan ve ofiste çalışan kişiler, çalışma koltuğu araştırması yapmaktadır. Günümüzde koltukların çok pahalı olması, en ucuz çalışma koltukları araştırmasının yapılmasını sağlamıştır. Çeşitli özelliklere sahip olan koltukları paylaşacak ve karşılaştırma yapmanızı sağlayacağız.

En Ucuz Çalışma Koltuğu Tavsiye ve Fiyatları

Cansit Uzay, kolçak olan çalışma koltuğudur. Yükseklik ayarı bulunan bu koltuk, 165 TL’ye satılmaktadır. Koltuğun tüm malzemeleri plastiktir ve birçok farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır.

Türksit Form

Ucuz çalışma koltuğu kategorisinde birçok ürünü bulunan Türksit, bu kez Türksit Form ile karşımıza çıkmaktadır. Türksit Form fiyatı; ortalama 215 TL’dir. 360 derece dönen ve çizmez tekerlek, kolçak, yükselik ayarı, file sırt malzemesi, koltuğun öne çıkan özellikleri arasındadır.

yurdakul-calisma-koltugu
yurdakul-calisma-koltugu

Yurdakul Lider Müdür Plastik

Yaslanma mekanizmalı ucuz çalışma koltuğu arayan kişilerin değerlendirmesi gereken Yurdakul Lider Müdür Plastik çalışma koltuğu, 280 TL fiyat ile satılmaktadır. 360 derece döner ve çizmez tekerlek, dökme sünger ağırlıklı malzeme, kolçak ve yükselik ayarı, koltuğun özellikleridir. Bu koltuk, 7 farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır.

burocci-alisa-calisma-koltugu
burocci-alisa-calisma-koltugu

Bürocci Alisa

Yükselik ayarı ve kolçak, koltuğun temel özellikleri arasındadır. Boyun ve baş desteği bulunan bu çalışma koltuğu, 400 TL fiyat ortalaması ile satılmaktadır. Sırt malzemesi filedir ve kumaş oturak malzemesi barındırmaktadır.

max-office-power-koltuk
max-office-power-koltuk

Max Office Power

Kademeli yükseklik ayarı olan bu çalışma koltuğu, ofis ortamı için daha uygundur. Max Office Power, 500 TL fiyatı ile karşımıza çıkmaktadır. Hem modern hem de ergonomik tasarımın bir arada olduğu bu koltuk, sadece siyah rengi ile satılmaktadır. Max Office Power çalışma koltuğu, Bauhaus tarafından satılmakta ve montaj konusunda yardımcı olunmaktadır. Fiyat performans çalışma koltuğu arayanların tercih etmesi gereken bir üründür. Krom ayağı olan Max Office Power, Adore tarafından üretilmektedir.

İlginizi Çekebilir:

En İyi ve Ucuz Oyuncu Koltuğu Öneri Listesi

En İyi Bebek Oto Koltuğu Modelleri

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap