En İyi Anne Süt Sağma Makinası (Pompası) Fiyatları

En İyi Anne Süt Sağma Makinası (Pompası) Fiyatları
en-kaliteli-gogus-pompalari
0

En İyi Anne Süt Sağma Makinası (Pompası) Fiyatları ile birçok markanın birçok farklı ürünün tanıttık. Bu sayede göğüs pompası seçebilirsiniz.

Anneler, bazı durumlarda ek desteğe ihtiyaç duyabilmektedir. Bu durum hem bebek döneminde hem de farklı dönemlerde olabilmektedir. Bu neden ile en kaliteli göğüs pompaları araştırılmakta ve memeden süt gelmesi sağlanmaktadır. Kullanılacak pompanın kalitesi ve çalışma şekli, direkt süt gelişini etkilemektedir. Bu neden ile ürün seçerken dikkatli olmalısınız. Sağlık alanında bir konu olduğu için direkt doktorunuza da danışabilirsiniz.

En İyi Anne Süt Sağma Makinası (Pompası) Fiyatları

Ameda Finesse Çiftli Göğüs Pompası ile başlayabiliriz. 1250 TL fiyat ortalaması ile karşımıza çıkan bu ürün, elektrikli ve pilli çalışmaktadır. Oldukça  pratik bir göğüs pompasıdır. Sağım fazı, 32 kademe vakum, ikili sağım, biberon başlığı ve taşıma çantası gibi özellikler taşıyan cihaz, sessiz çalışmaktadır. Sessiz çalışan göğüs pompası olan Ameda Finesse, en kaliteli göğüs pompalarından biridir.

medela-swing-gogus-pompasi
medela-swing-gogus-pompasi

Medela Swing Göğüs Pompası

BPA içermeyen Medela Swing, 900 TL fiyat ortalaması ile karşımıza çıkmaktadır. Fiyat performans göğüs pompası diyebileceğimiz bu göğüs pompası, uyarı fazı ve sağım fazı sahibidir. 2 kademe sağım modu barındıran cihaz, birçok annenin tercih ettiği bir üründür. Hem elektrikli hem de pilli çalışan bu pompa, taşıma çantası ile gönderilmektedir. Göğüse masaj yapabilen Medela Swing, sehayat kapağı da barındırmaktadır.

philips-gogus-pompasi
philips-gogus-pompasi

Philips Avent SCF332/01 Natural

Birçok kişi ürün satın alırken bilinen markaları tercih etmektedir. Bu kategoride Phillips’in göğüs pompası karşımıza çıkmaktadır. Philips Avent SCF332/01 Natural fiyatı 600 TL civarındadır. Sağım ve uyarı fazı barındıran bu göğüs pompası, 3 kademeli vakum sahibidir. BPA içermeyen bu ürün, fazlasıyla sağlıklıdır. Eğilmeden sağabilme yapabileceğiniz Philips Avent SCF332/01 Natural, biberon ve yumuşak masaj başlığı barındırmaktadır. Ucuz ve kaliteli göğüs pompası arıyorum diyenlerin mutlaka değerlendirmesi ve karşılaştırması gereken bu pompa,  birçok anne tarafından tercih edilmektedir.

İlginizi Çekebilir:

En İyi ve Ucuz Bebek Telsizi

En Ucuz Bebek Mama Sandalyesi Fiyatları

En İyi Bebek Oto Koltuğu Modelleri

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap