En İyi Ayaklı Vantilatör Fiyatları

En İyi Ayaklı Vantilatör Fiyatları
500-tlye-kadar-en-iyi-vantilator
2

En İyi Vantilatör modelleri hangileridir sorusuna fiyatları ile cevap verdik. Öneriler listemiz kumandalı ve ayaklı vantilatörler de içeriyor.

Yaz aylarının gelmesiyle vantilatör araştırması yapılmaya başlandı. Kumandalı vantilatör, ayaklı vantilatör gibi araştırma yapan kişiler, vantilatör fiyatlarını merak etmeye başladı. Yazımızda yer vereceğimiz vantilatörler, 500 TL’ye kadar en iyi vantilatörler olacak. Özelliklerini görebilecek ve analiz edebileceksiniz. Bu sayede hem bütçenize hem de isteklerinize göre uygun bir vantilatör seçebileceksiniz.

500 TL’ye Kadar En İyi Vantilatörler

Alf SSIV-102 ile başlayalım. Ortalama 480 TL fiyat ile satılan bu vantilatör, ayaklı ve kumandalıdır. Salınım özelliği, iyonizer, ısınma emniyeti ve zaman ayarı gibi özellikler barındıran Alf SSIV-102, 100 W motor gücü ile beklediğiniz performansı sunmaktadır. Sessiz çalışan vantilatör arayışında olan kişiler, bu vantilatörden yararlanabilirler. Dokunmatik panel, buhar fonksiyonu ve sineksavar özelliği, vantilatörde olan diğer özelliklerdir.

kaskar-vantilator
kaskar-vantilator

Kaşkar FAS-20R

360 TL olan Kaşkar FAS-20R, 130 W motor gücündedir. 90 derece dönme açısı, zaman ayarı, rüzgar modu ve oda sıcaklığına göre otomatik hız ayarı, vantilatörün özellikleri arasında yer almaktadır. Yükseklik ayarı olan bu vantilatör, 2 salınım yön sayısı ile karşımıza çıkmaktadır.

Simfer AFM 1660

Ayaklı ve kumandalı vantilatörler arasında yer alan Simfer AFM 1660, sessiz çalışma ve dokunmatik panel özellikleri barındırmaktadır. 280 TL’ye satın alabileceğiniz bu vantilatör, 60 W motor gücündedir. Isınma emniyeti, zaman ayarı ve enerji tasarrufu, Simfer AFM 1660’ın diğer özellikleridir.

skytech-kumandali-vantilator
skytech-kumandali-vantilator
Skytech STF-1860

Uygun fiyatlı vantilatör araştırması yapan kişilerin mutlaka değerlendirmesi gereken bir üründür. Skytech STF-1860, 55 W motor gücündedir. Yükseklik ayarı, salınım özelliği ve sessiz çalışma gibi özellikler barındıran bu cihaz, aynı zamanda aşağı ve yukarı oynar başlık barındırmaktadır. 220 TL fiyat ortalaması ile satın alabileceğiniz Skytech STF-1860, fiyat performans vantilatörüdür.

Master F200

Motor gücü 180 W olan Master F200, zaman ayarı olan bir vantilatördür. İyonizer ve kumanda barındırmayan bu cihaz, ortalama 180 TL civarında satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

En İyi Türk Kahvesi Makinesi ve Fiyatları

En İyi Ev Tipi Hamur Yoğurma Makinesi Fiyatları

Katı Meyve Sıkacağı – En Güzel Anneler Günü Hediyesi

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.