En İyi Bebek Oto Koltuğu Modelleri

En İyi Bebek Oto Koltuğu Modelleri
en-iyi-bebek-oto-koltuklari
0

En iyi bebek oto/araba koltuğu hangileridir sorusuna yanıt verdik. Korumalı ve güvenilir bebek oto koltukları için hazırladığımız listeyi aşağıdan okuyabilirsiniz.

Bebekler, çoğu zaman savunmasızdır. Özellikle arabadayken bebekleri koruyacak hiçbir şey yoktur. Bu neden ile ebevyenler, bebek oto koltuğu tercih ederler ve en iyi bebek oto koltukları araştırması yaparlar. Listemizde yer verdiğimiz bebek koltukları, 5.000 TL’den başlamakta ve fiyat olarak azalmaya devam etmektedir. Bütçenize uygun bebek oto koltuğu seçebilir ve özelliklerini görebilirsiniz.

En İyi Bebek Oto Koltukları

concord-vario-xt-5-isofix-oto-koltugu
concord-vario-xt-5-isofix-oto-koltugu

Concord Vario XT-5, 5.000 TL fiyatı ile dikkat çekmektedir. En güvenli bebek oto koltuğu arasında yer alan bu koltuk, 9 ile 36 kilo aralığında çocuklar içindir. Germe sistemi, koruyucu pedler, bel kısmından uzatma ve yıkanabilir olması gibi özelliklerin barındıran bu ürün, çıkartılabilir kılıf da barındırmaktadır. Baş desteği, kemer kılavuzları, kemer yükseklik ayarı ve yan darbe koruması, koltuğun diğer özellikleridir.

Maxi-Cosi AxissFix

Yıkanabilir kılıf, kemer kancası ve göstergesi, merkezi yön kontrolü gibi özelliklere sahip bu oto koltuğu, 2.900 TL fiyat ortalaması ile karşımıza çıkmaktadır. Otomatik güvenlik kemerinin olduğu Maxi-Cosi AxissFix, 360 derece koltuk pozisyonuna sahiptir. Baş desteği, yan darbe koruması, kemer ayarları ve yatış pozisyonları, bebek oto koltuğunun diğer özellikleridir.

chicco-unico-oto-koltugu
chicco-unico-oto-koltugu

Chicco Unico

Hem şık olan hem de birçok korumaya sahip olan Chicco Unico bebek oto koltuğu, 1.500 TL fiyata bulunabilen bir oto koltuktur. Çoklu yatış, ekstra baş desteği, kemer ayarları ve yan darbe koruması, Chicco Unico oto koltuğunun diğer özellikleridir. 0 – 36 kg aralığındaki çocuklar için üretilmiştir.

Yoyko Ultimate

Ucuz bebek oto koltuğu araştırması yapan kişilerin tercihi olan Yoyko Ultimate, özellikleri sayesinde fiyat performans ürünü olarak değerlendirilebilir. 360 derece koltuk pozisyonu alabilen bu ürün, 0 – 36 kg aralığındaki çocuklar için uygundur. Baş desteği, yan darbe koruması, kemer ayarları ve çıkartılabilir kılıf, koltuğun öne çıkan özellikleri arasındadır. Ürünü satın almak için ödemeniz gereken tutar; ortalama 900 TL olacaktır.

İlginizi Çekebilir:

En İyi Ayaklı Vantilatör Fiyatları

En İyi Dijital Ateş Ölçer Fiyatları

En İyi ve Pahalı Kulak Üstü Kulaklık Modelleri

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap