En İyi Dijital Ateş Ölçer Fiyatları

En İyi Dijital Ateş Ölçer Fiyatları
en-iyi-ates-olcerler
1

En İyi Dijital Ateş Ölçerler konusunda sizlere koronavirüs döneminde en iyi ateş ölçer ve fiyatları hangisi sorusunun cevabını paylaşıyoruz. Koronavirüs döneminde değeri artan ürünler arasında yer alan ateş ölçer, birçok farklı marka tarafından üretilmeye başlanmıştır. Durum böyle olunca en iyi dijital ateş ölçer hangisi sorusu sorulmuş ve cevabı araştırılmıştır.

Listemizde yer vereceğimiz ateş ölçerler, temassız kullanım özelliği olan ateş ölçerlerdir. Bu sayede Koronavirüs için en iyi ateş ölçer hangisidir sorusuna cevap bulacak ve rahatlıkla ürün karşılaştırabileceksiniz. 1000 TL’ye kadar en iyi ateş ölçerler listemize geçelim.

1000 TL’ye Kadar En İyi Ateş Ölçerler

Listemizde ortalama 1000 TL fiyatı olan Beurer FT-100 ile başlıyoruz. 5 cm’den ölçüm yapabilen bu ateş ölçer, sesli ikaz ve yüksek ateş alarmı gibi özellikler barındırmaktadır. Isı uyarısı belirten Beurer FT-100, ışıklı ekran ve pil göstergesi özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır.

acura-9270-temassiz-ates-olcer
acura-9270-temassiz-ates-olcer

Acura 9270 Tabanca Ateş Ölçer

Kızılötesi sensör barındıran bu ateş ölçer, sesli ikaz, yüksek ateş alarmı ve otomatik kapanma gibi özellikler ile karşımıza çıkmaktadır. Tabanca ateş ölçer fiyatları araştırması yapan kişiler, bu cihaz ile karşılaşmakta ve fiyatının ortalama 800 TL olduğunu görmektedir.

loobex-lbx-3435-ates-olcer
loobex-lbx-3435-ates-olcer

Loobex LBX-3435 Alınır Mı ?

Alın ve kulaktan ateş ölçümü yapmanızı sağlayan bu cihaz, temassız kullanım ile karşımıza çıkmaktadır. Loobex LBX-3435, ortalama 750 TL fiyat etiketi ile satılmaktadır. Otomatik kapanma, sesli ikaz, pil göstergesi, yüksek ateş alarmı ve 1 saniyede ateş ölçme hızı ile ön plana çıkan bu ürün, fiyat performans ürünü olarak değerlendirilmektedir.

lifechek-ates-olcer-temassiz
lifechek-ates-olcer-temassiz
Lifechek NT17

550 TL karşılığında satılan Lifechek NT17, 1 saniyede ateş ölçebilmektedir. Ateş ölçmek için 3 cm mesafenin yeterli olduğu bu cihaz, ışıklı ekran ve yüksek ateş alarm sistemi barındırmaktadır. Aynı zamanda gece modu bulunan Lifechek NT17, sesli ikaz sistemi ile de ön plana çıkmaktadır.

Maiyun HX-YL001

Uygun fiyatlı ateş ölçer ya da ucuz tabanca ateş ölçer araştırması yapan kişiler, direkt bu ürüne ulaşabilmektedirler. Maiyun HX-YL001, ortalama 250 TL fiyatı ile karşımıza çıkmaktadır. Alın’dan ölçüm yapan bu cihaz, ateş derecesini 1 saniyede göstermektedir. Otomatik kapanma, sesli ikaz, ışıklı ekran ve yüksek ateş alarmı, cihazın öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.