En İyi ve Ucuz Taşınabilir HardDisk Fiyatları

En İyi ve Ucuz Taşınabilir HardDisk Fiyatları
500-tlye-kadar-en-iyi-hdd
2

500 TL’ye sizin için en iyi ve ucuz taşınabilir (harici) HardDisk (Hard Disk) modelleri ve fiyatları listemiz ile size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Birçok özellik açısından değerlendirdiğimiz harici hard disk markaları yazımızda!

Her ne kadar son yıllarda SSD’ye ilgi artsa da hayatımızın mutlaka bir köşesinde yer alan hard diskler, özelliklerine ve fiyatlarına göre çeşitlendirilmektedir. Hariçi HDD fiyatları, hem özellikleri hem de markasına göre farklılık göstermektedir. Bu neden ile içeriğimizi biraz daha spesifik bir hale getirip, 500 TL’ye kadar en iyi hard diskler hangileridir sorusuna yanıt vereceğiz.

500 TL’ye Kadar En İyi Taşınabilir HardDisk Modelleri

Çeşitli e-ticaret sitelerinde 500 TL fiyat ortalaması ile satılan Toshiba Canvio Ready HDD, 2 TB kapasiteye sahiptir. 2.5 inç çerçeve boyutu ve USB Micro-B bağlantı arayüzü ile karşımıza çıkan bu HDD, siyah rengi ile satılmaktadır. Toshiba Canvio Ready HDD alınır mı sorusunu cevaplayacak olursak; hızlı yedekleme özelliği sayesinde kesinlikle alınabilir bir ürün diyebiliriz.

wd-blue-hdd
wd-blue-hdd

WD Blue HDD / WD5000AAKX Taşınabilir Hard Disk

500 GB kapasitesi ile sunulan bu HDD, ucuz fiyatı ile karşımıza çıkmaktadır. Hem fazla dosyası olmayan hem de uygun fiyatlı HDD arayan kişiler, bu ürünü tercih etmektedir. 150 TL fiyat ortalaması ile satılmakta olan WD Blue HDD (WD5000AAKX), 3.5 inç çerçeve boyutuna sahiptir. Bağlantı tipi SATA3, ön bellek 16 MB ve dönüş hızı 7200 RPM olan bu ürün, 15 TL’ye kadar alabileceğiniz bir dönüştürücü ile taşınabilir olarak kullanılabilir.

adata-hd770g-hdd-fiyati
adata-hd770g-hdd-fiyati

Adata HD770G HDD / AHD770G-1TU32G1-CB Harici Harddisk

500 TL’ye alabileceğiniz bu HDD, aynı segmentte yer alan diğer hard disklere göre oldukça  şıktır. Bağlantı tipi olarak USB tercih edilen bu ürün, 1 TB kapasitededir. Su geçirmeyen HDD ya da düşmeye dayanıklı HDD araştırması yapan kişiler, bu özellikleri bu taşınabilir HDD modelinde bulabilirler. Ürün, aynı zamanda toza dayanıklı bir taşınabilir harddisk.

wd-elements-hdd
wd-elements-hdd
WD Elements HDD / WDBUZG0010BBK 1 TB Harici Hard Disk

5400 RPM dönüş hızı, 1 TB kapasite ve darbeye karşı dayanaklı olan WD Elements HDD, bağlantı tipi olarak USB kullanmaktadır. Bu ürünü 300 TL ile 350 TL aralığında satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

En İyi ve Pahalı Kulak Üstü Kulaklık Modelleri

En İyi ve Ucuz Oyuncu Koltuğu Öneri Listesi

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.