En İyi Hava Temizleyici Cihazlar

En İyi Hava Temizleyici Cihazlar
en-kaliteli-hava-temizleyiciler
1

En iyi hava temizleme cihazı ile en pahalı hava temizleyici ve fiyat performans hava temizleme cihazları yazımızda.

Özellikle Covid-19’dan sonra ortaya çıkan ve geliştirilen hava temizleyiciler, büyük önem taşımaktadır. Virüsten korunmak için tercih edilen hava temizleyiciler, araştırılmaya başlanmıştır. Bu durumda en kaliteli hava temizleyiciler, fazlasıyla merak edilmiştir. Listemizde birçok ürüne yer verecek ve karşılaştırmanızı sağlayacağız.

En Kaliteli Hava Temizleyiciler

filterqueen-hava-temizleyici-ozellikleri
filterqueen-hava-temizleyici-ozellikleri

360 derece hava temizliği ve koku giderme özellikleri barındıran FilterQueen Defender, karbon filtre barındırmaktadır. Aynı zamanda en pahalı hava temizleme cihazı olarak bilinen FilterQueen Defender, uyku modu ve uzaktan kumanda barındırmaktadır. ULPA filtre, partikül filtresi ve duman filtresi barındıran bu cihaz, 10.000 TL fiyatı ile satılmaktadır.

Air Oasis AO-5000

2 kademesi bulunan Air Oasis AO-5000, UV filtre barındırmaktadır. Koku giderme özelliği olan Air Oasis AO-5000, 15 W güç ile çalışmaktadır. Fazlasıyla sessiz çalışan bu hava temizleyici, 20 dB ses düzeyi ile karşımıza çıkmaktadır. Air Oasis AO-5000 fiyatı; 7.000 TL civarındadır.

"elektrolux-pure-a9-<yoastmark

Electrolux Pure A9

Electrolux Pure A9 fiyatı; 3.300 TL civarındadır. Karbon filtre, HEPA filtre, uzaktan kumanda, uyku modu, iyon özelliği, zamanlayıcı ve 2 metre kablo uzunluğu Electrolux Pure A9 özellikleri arasında yer almaktadır. Wi-Fi bağlantılı hava temizleyici araştıran kişiler, bu ürünü tercih etmektedirler. Sessiz çalışma, hava kalitesini ölçme, filtre değişim uyarısı, koku giderme, nem sensörü ve TVOC sensörü, cihazın diğer öne çıkan özellikleridir.

samsung-hava-temizleyici
samsung-hava-temizleyici
Samsung AX34R3020WW

Fiyat performans hava temizleyici araştırması sonucunda kullanıcıların karşısına çıkan Samsung AX34R3020WW, Samsung güvencesi ile yüksek satış adetlerine ulaşmıştır. Yıkanabilir filtre ve koku giderme filtresi barındıran bu ürün, 30 W güç ile çalışmaktadır. Samsung AX34R3020WW, 3 kademelidir ve uyku modu özelliği sahibidir. Çocuk kilidi, toz sensörü, hava kalitesini ölçme ve LED ışıklandırma özellikleri barındıran Samsung AX34R3020WW, 1.800 TL fiyat ortalaması ile satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

En Pahalı Parfümler, Fiyatları ve Özellikleri

En İyi Ayaklı Vantilatör Fiyatları

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.