En İyi Ev ve Dışarı için Kablosuz ve Taşınabilir Ses Sistemleri

En İyi Ev ve Dışarı için Kablosuz ve Taşınabilir Ses Sistemleri
2000tlye-kadar-en-iyi-ses-sistemi
0

2000 TL’ye kadar en iyi ev ve kablosuz ses sistemlerinden oluşturduğumuz yazımızda bütçenize uygun en ucuz sinema kalitesi ses sistemleri sizinle paylaşıyoruz.

Yer vereceğimiz bu yazımız, birçok marka ve modelin karşılaştırmasını kapsamaktadır. Hem iş hem de ev için gereken bu sistemler, çeşitli ihtiyaçlara göre şekillenebilmektedir. Belirteceğimiz özellikler sayesinde hangi ürünün sizin için uygun olduğunu anlayacaksınız.

2000 TL’ye Kadar Ev ve Dışarı için Sinema kalitesi Ses Sistemleri

Uzaktan kumandalı ses sistemi arayan kişilere özel bir ürün ile başlayacağız. Goldmaster DVP-2150, stereo ses çıkışı barındırmaktadır. Piyasa fiyatı ortalama 2.000 TL olan bu ürün, bilgi ekranı ve karaoke imkanı sunmaktadır. Subwoofer barındırmayan cihaz, 2 adet uydu sayısı ile karşımıza çıkmaktadır. USB bağlantısı ve DVD disk oynatıcı, ürünün diğer özellikleridir.

goldmaster-dvp-2150-usb-ses-sistemi
goldmaster-dvp-2150-usb-ses-sistemi

Motorola Sphere Bluetooth Hoparlör

1.300 TL fiyat ortalaması ile karşımıza çıkan bu ürün, stereo ses çıkışlıdır. 20 saat çalışma süresi, dahili batarya, Bluetooth kulaklık, kablolu ve kablosuz bağlantı, Google Now, Siri Asistan gibi özellikler, cihazın diğer özellikleridir. Çok bağlantı imkanı sunan ürün, aynı anda 2 farklı cihazın bağlanmasını sağlamaktadır. Suya ve toza dayanıklılık, dahili mikrofon, cihazın öne çıkan özelliklerindendir.

mikado-ses-sistemi
mikado-ses-sistemi

Mikado MD-73BT Hoparlör

Sadece görüntüsü sayesinde binlerce satan bu ürün, 1.000 TL karşılığında satılmaktadır. Kablolu ve kablosuz bağlantı, Bluetooth, USB gibi özellikler cihazda bulunmaktadır. Stereo ses çıkışı, microSD bağlantısı ve karaoke, cihazın diğer özellikleridir. Fiyat performans ses sistemi araştırması yapan kişilere uygun olan bu ürün, değerlendirilmesi ve incelenmesi gereken ürünler arasında yer almalıdır.

jbl-pulse-2-ozellikleri
jbl-pulse-2-ozellikleri
JBL Pulse 2 Bluetooth Hoparlör

Son yıllarda adını duyuran ve sunduğu kaliteli ürünler ile piyasada yüksek adetlerde satış yapan JBL, LED ışıklandırma sahibi olan JBL Pulse 2 Bluetooth Hoparlör, ortalama 800 TL’ye satmaktadır. Stereo ses çıkışı, USB güç kaynağı, dahili batarya, çoklu bağlantı, Bluetooth, dahili mikrofon ve suya dayanıklılık, cihazın öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:

En İyi Projeksiyon Cihazları Fiyatları ile Birlikte

En İyi ve Pahalı Kulak Üstü Kulaklık Modelleri

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap