En İyi Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları

En İyi Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları
en-kaliteli-kati-meyve-sikacaklari
1

En iyi katı meyve sıkacağı markalarından oluşan fiyatları içeren bir liste hazırladık, listemizde ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

2.000 TL’ye kadar en iyi katı meyve sıkacağı markalarından oluşan fiyatları içeren bir liste hazırladık. Çok yüksek fiyata satılan katı meyve sıkacakları bulunmaktadır fakat bu meyve sıkacakları, ticari kullanım için uygundur. Evde kullanmak için katı meyve sıkacağı arıyorum diyen kişiler, listemizde ürünleri karşılaştırarak satın alabilirler.

2.000 TL’ye Kadar Katı Meyve Sıkacağı

philips-viva-collection-ozellikleri
philips-viva-collection-ozellikleri

Philips HR1855/70 Viva Collection, paslanmaz çelikten üretilmiş katı meyve sıkacağıdır. 2.000 TL fiyatı ile karşımıza çıkan bu ürün, emniyet kilidi barındırmaktadır. Köpük engelleme ve kaymayan ayak barındıran cihaz, 1200 ml posa haznesine kapasitesine sahiptir. İtme aparatı, yıkanabilir aksesuarlar, şeffaf posa haznesi, kablo saklama bölmesi ve QuickClean teknolojisi, cihazda yer almaktadır.

bosch-kati-meyve-sikacagi
bosch-kati-meyve-sikacagi

Bosch MES20A0

Kaliteli katı meyve sıkacağı araştıran kişiler, bu ürünü tercih edebilirler. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan Bosch MES20A0, 1250 ml posa haznesi kapasitesine sahiptir. Emniyet kilidi, köpük engelleme, yıkanabilir malzeme, otomatik posa atma, itme aparatı ve çıkarılabilir posa haznesi barındıran Bosch MES20A0, 1.700 TL fiyatı ile karşımıza çıkmaktadır.

korkmaz-kati-meyve-sikacagi
korkmaz-kati-meyve-sikacagi

Korkmaz A415 Tropica

1.500 TL civarında satılan Korkmaz A415 Tropica, kaydırmaz ayak ve damlama önleyici özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. 200 W ile çalışan cihaz, meyve hunisi, posa haznesi ve yıkanabilir malzemeler ile karşımıza çıkmaktadır.

fakir-coctail-max-kati-meyve-sikacagi
fakir-coctail-max-kati-meyve-sikacagi

Fakir Coctail Max

1.000 TL civarında katı meyve sıkacağı araştırması yapan kişiler, bu ürünü tercih edebilirler. Paslanmaz çelik, köpük engelleme, emniyet kilidi ve kaydırmaz ayaklar barındıran Fakir Coctail Max, 2000 ml poza haznesi kapasitesine sahiptir. LCD ekran, itme aparatı, kablo sarma yuvası, çıkarılabilir poza haznesi ve blender fonksiyonu, cihazın diğer özellikleridir.

Beko BKK 2145

Emniyet kilidi, damlama önleyici ve kaydırmaz ayak barındıran Beko BKK 2145, paslanmaz çelik gövde malzemesi barındırmaktadır. Şeffaf kapak ve itme aparatı, cihazın diğer öne çıkan özellikleridir. Beko BKK 2145 fiyatı; 500 TL’dir.

İlginizi Çekebilir:

Katı Meyve Sıkacağı – En Güzel Anneler Günü Hediyesi

En İyi Hava Temizleyici Cihazlar

En İyi Türk Kahvesi Makinesi ve Fiyatları

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.