En İyi Kedi Kumları ve Fiyatları

En İyi Kedi Kumları ve Fiyatları
en-kaliteli-kedi-kumu
1

En iyi kedi kumları hangileridir sorusuna yanıt verdik ve birçok markanın kedi kumunu karşılaştırdık. Kedi kumu fiyatları da yazımızda.

Kedi sahibi olanlar, kedi kumu dolasıyla sorun yaşayabilmektedirler. Bu noktada çok kaliteli kedi kumu alabilir ya da orta segment bir ürün tercih edebilirsiniz fakat kesinlikle uzun kedi kumu tercih etmeyin. Yazımızda en kaliteli kedi kumları nelerdir sorusuna yanıt verecek ve ürünleri paylaşarak, karşılaştırma yapmanızı sağlayacağız.

En İyi Kedi Kumu Listesi Fiyatları ile Birlikte

cats-best-universal-kedi-kumu
cats-best-universal-kedi-kumu

20 Litre hacimi olan Cats Best Universal kedi kumu, satılan en pahalı kedi kumlarından biridir. Hijneyik ve doğal olan bu ürün, bej rengi ile karşımıza çıkmaktadır. Kumun cinsi; köknar ve ladin ağacından oluşmaktadır. Cats Best Universal fiyatı; ortalama 150 TL’dir.

ever-clean-extrea-stong-kedi-kumu
Ever Clean Extra Strong Clumping

Ever Clean, birçok farklı kediye özel kum üretmektedir. Markanın aynı segmentte 10’a yakın ürünü bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Ever Clean Extra Strong Clumping, 135 TL’ye satılmaktadır. İnce taneli kedi kumu arayan kişilerin tercihi olan bu kedi kumu, 10 litre hacimlidir. Ever Clean Extra Strong Clumping, topaklanma yapmakta ve kedi kumunun kolay temizlenmesini sağlamaktadır. Hassas kediler için kedi kumu araştıran kişilerin de tercih ettiği bu ürün, bentonit ana malzemesi ile karşımıza çıkmaktadır ve karbon ilavelidir.

Cats Best Original

10 Litre hacmi olan Cats Best Original, 110 TL’ye satılmaktadır. Topaklanma yapan kedi kumu araştıran kişilerin değerlendirmesi gereken kedi kumları arasında yer alan bu kedi kumu, köknar ve ladin ağacı barındırmaktadır. Doğal olarak bilinen kum, bej rengindedir.

cats-best-kedi-kumu
cats-best-kedi-kumu
Freshy Odorless Micro

6 kg olan ve 7.5 litre hacmi olan Freshy Odorless Micro, 100 TL civarında satılmaktadır. Freshy Odorless Micro kedi kumunun cinsi; kristaldir. Rengi beyaz olan bu ürün, hijneyiktir.

Sanicat Diamonds Lavender Silika

Birçok farklı kedi kumu ile karşımıza çıkan Sanicat Diamonds, bu kez Sanicat Diamonds Lavender Silika karşımıza çıkmaktadır. Bu kumun özellikleri; ince taneli olması ve lavanta kokusu içermesidir. 5 Litre hacmi olan Sanicat Diamonds Lavender Silika, beyaz renklidir. Ürüne sahip olmak için 95 TL ödeme yapmanız yeterli olmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

En İyi Kedi Kumu Fiyatları ve Yorumları

En İyi Hava Temizleyici Cihazlar

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.