En İyi Motosiklet (Motor) Eldiveni Tavsiye ve Fiyatları

En İyi Motosiklet (Motor) Eldiveni Tavsiye ve Fiyatları
en-iyi-motosiklet-eldivenleri
0

En İyi Motosiklet Eldiveni Tavsiye ve Fiyatları meraklılarına ürünleri listeledik. Motosiklet eldivenleri karşılaştırması yazımızı inceleyebilirsiniz.

Motosiklet satın alan kişilerin en çok dikkat ettiği şey; ekipmandır. Araba kadar güvenli olmayan motosiklet, ekipmanlar ile güvenli hale getirilmektedir. Bu neden ile kask, ceket, ayakkabı ve çeşitli koruyucular, motosikletten sonra satın alınmaktadır. Durum böyle olunca en iyi motosiklet eldivenleri araştırılmakta ve cevabı aranmaktadır. Listemizde çeşitli bütçelere uygun olacak şekilde motosiklet eldivenleri paylaşacak ve karşılaştırmanızı sağlayacağız. Bu sayede sizin için en uygun eldivene kendiniz karar vermiş olacaksınız.

Motorsiklet (Motor) Eldiveni Tavsiye ve Fiyatları

AlpineStars GP Tech ile başlayalım. Şehir içi kullanım için dizayn edilmiş bu eldiven, 2.100 TL fiyatı ile karşımıza çıkmaktadır. Pahalı motosiklet eldiveni kategorisinde yer alan AlpineStars GP Tech, dış ve avuç içi malzeme için deri tercih etmiştir. Gore-Tex bulundurmayan eldiven, avuç içi koruma, yansıtıcı şerit, parmak koruması ve tarak kemiği koruması gibi korumalar ile karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda avuç içi kevlar koruma, hava alma kanalları, bilek kayış ve cırtı, kanguru derisi, eldivenin diğer özellikleridir.

dainese-jerico-eldiven
dainese-jerico-eldiven

Dainese Jerico Evo

Kışlık motosiklet eldiveni araştıran kişiler, Dainese Jerico Evo modeli ile karşılaşmaktadırlar. Tarak kemiği koruması ve Gore-Tex özellikleri ile karşımıza çıkan Dainese Jerico Evo, dış ve avuç içi malzemede deri ve kumaş tercih etmiştir. Keçi derisi, bilek cırtı ve kayışı, ürünün diğer özellikleridir. 1.700 TL fiyat ortalaması ile ürünü satın alabilirsiniz.

cayenne-pro-revit-motosiklet-eldiveni
cayenne-pro-revit-motosiklet-eldiveni

Revit Cayenne Pro

4 Mevsim motosiklet eldiveni olan Revit Cayenne Pro, avuç içi ve dış malzemede deri tercih etmiştir. Avuç içi koruma bulundurmayan eldiven, parmak koruması ve tarak kemiği korumasına sahiptir. Revit Cayenne Pro, kırmızı ve gri renkleri ile satılmaktadır. Gore-Tex sahibi olmayan Revit Cayenne Pro, polikarbon korumalar, çift kompozit koruyucu, EVA köpük dolgu, havalandırma kanalları ve temperfoam road avuç içi ile karşımıza çıkmaktadır. Revit Cayenne Pro fiyatı; ortalama 1.350 TL’dir.

alpinestars-sp-5-eldiven
alpinestars-sp-5-eldiven
AlpineStars Sp-5 Gloves

Ucuz motosiklet eldiveni ya da fiyat performans motosiklet eldiveni araştıran kişiler, AlpineStars Sp-5 Gloves ile karşılaşmaktadırlar. Tamamen deri olan AlpineStars Sp-5 Gloves, tarak kemiği ve parmak koruması bulundurmaktadır. Yazlık olan bu eldiven, Gore-Tex’e sahip değildir. AlpineStars Sp-5 Gloves, kırmızı, beyaz ve siyah renkleri ile satılmaktadır. Dokunmatik parmak, EVA köpük dolgu ve bilekten cırtlı olması, eldivenin diğer özellikleridir. AlpineStars Sp-5 Gloves fiyatı; 700 TL civarındadır.

İlginizi Çekebilir:

En Pahalı ve Kaliteli Motosiklet Kask Fiyatları

En İyi ve Ucuz Araç İçi Kamerası ve Fiyatları

Dünyanın En Pahalı Arabaları 2020

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap