En İyi ve Ucuz Yoğurt Yapma Makineleri ve Fiyatları

En İyi ve Ucuz Yoğurt Yapma Makineleri ve Fiyatları
yogurt-yapma-makineleri-inceleme
0

Yazımızda en iyi yoğurt yapma makinesi ve en ucuz evde yoğurt yapma makinesi fiyatları listesine yer verdik. Bu şekilde birçok markanın ürününü karşılaştıracak ve karar vermenizi sağlayacağız.

Özellikle virüs döneminde birçok şeyin evde yapılmaya başlandığı bilinmektedir. Ekmek, peynir, turşu ve yoğurt gibi gıdaların birçoğu, evimizde yapılmaya başlandı. Bu noktada zamanı olmayan ya da bu işi yapamayan kişiler, bu ürünleri yapabilecekleri makineler araştırmaya başladılar.

En İyi Yoğurt Yapma Makinesi ve Fiyatları

philips-yogurt-yapma-makinesi
philips-yogurt-yapma-makinesi

Philips VivaCollection HD9141

Bu ürün, birçok farklı özelliği ile karşımıza çıkmaktadır ve fiyatı; 2.700 TL civarındadır. 900 W güç ile çalışan Philips VivaCollection HD9141, beyaz renk ile sunulmaktadır. 6 adet kavanoz, cam kavanoz malzemesi, 2 litre kapasite gibi özellikleri olan bu cihaz, birçok farklı özelliği de barındırmaktadır. Bunlar; yoğurt kabı, dijital ekran, zamanlayıcı, geniş hazne, buharda pişirme, sesli uyarı, otomatik kapanma, yıkanabilir aksesuar, süzme aparatı, su doldurma göstergesi ve 5 ön ayar programıdır.

tefal-yogurt-yapma-makinesi
tefal-yogurt-yapma-makinesi

Tefal YG650126 Delices

1.650 TL civarında satılan Tefal YG650126 Delices, 40 W güç ile çalışmaktadır. Fiyat performans yoğurt yapma makinesi olan Tefal YG650126 Delices, beyaz renk ile satılmaktadır. 2 litre kapasite, dijital ekran, yoğurt kabı ve zamanlayıcı, cihazın öne çıkan özellikleridir. Süzme aparatı da barındıran bu ürün, tercih edilebilecek ürünler arasında yer almaktadır.

vestel-yogurtcu-inceleme
vestel-yogurtcu-inceleme

Vestel Yoğurtçu

1.500 TL civarında fiyat ortalaması ile karşımıza çıkan Vestel Yoğurtçu, piyasada yer alan en iyi yoğurt yapma makinelerinden biridir. Yerli ürün olması, birçok konuda kolaylık sağlamaktadır. Beyaz renk seçeneği ile sunulan Vestel Yoğurtçu, 21.5 W güçe ihtiyaç duymaktadır. 2 litre kapasite, cam kavanoz malzemesi, 6 adet kavanoz, yoğurt kabı, zamanlayıcı ve dijital ekran sahibi olan bu ürün, geniş hazne ve süzme aparatı ile karşımıza çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

En İyi ve Ucuz Waffle Makineleri Özellikleri ve Fiyatları

En Ucuz ve Kaliteli Filtre Kahve Makineleri

En İyi Türk Kahvesi Makinesi ve Fiyatları

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap