En İyi ve En Ucuz Şipşak Fotoğraf Makinesi Fiyatları

En İyi ve En Ucuz Şipşak Fotoğraf Makinesi Fiyatları
en-ucuz-sipsak-fotograf-makineleri
0

Gençler tarafından çok sevilen ve günümüzün popüler ürünleri arasında yer alan şipşak fotoğraf makineleri, araştırılmaktadır. Bu noktada en iyi ve en ucuz şipşak fotoğraf makinesi ve fiyatları sorulmakta ve cevabı aranmaktadır.

Yazımızda birçok markaya yer verecek ve markaların ürünlerini karşılaştıracağız. Bu sayede ihtiyacınıza uygun şipşak fotoğraf makinesini alabileceksiniz.

En İyi ve En Ucuz Şipşak Fotoğraf Makinesi Fiyatları

instax-mini-9-inceleme
instax-mini-9-inceleme

Fujifilm Instax Mini 9

Pozlama telafisi olan ve ortalama 500 TL fiyatı ile karşımıza çıkan Fujifilm Instax Mini 9, sabit lens barındırmaktadır. En çok bilinen ve satın alınan şipşak fotoğraf makinelerinden biri olan bu cihaz, birçok farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır. İç mekan, bulutlu ve gün ışığı gibi beyaz dengesi ayarları, cihazda yer almaktadır. Otomatik odaklama, sabit odaklı objektif, 60 mm odak mesafesi, f/12.7 diyafram genişliği, otomatik odak ve yerleşik flaş, ürünün öne çıkan diğer özellikleridir. Bunlara ek olarak optik vizör ve özçekim aynası sahibi olan Fujifilm Instax Mini 9, alınabilecek en iyi şipşak fotoğraf makinesidir diyebiliriz.

canon-zoemini-c-inceleme
canon-zoemini-c-inceleme

Canon Zoemini C

665 TL fiyatı ile karşımıza çıkan bu ürün, ortalama bir şipşak fotoğraf makinesidir. Ucuz ürünlerin kalitesiz olması beklenmektedir fakat Canon Zoemini C, bunların aksine fazlasıyla yeterli bir cihazdır. Bu noktada fiyat performans şipşak fotoğraf makinesi araştıran bir kişi, Canon Zoemini C tercih edebilmektedir. Sabit lens, otomatik odak, yerleşik flaş, CMOS sensör, pozlama telafisi, beyaz dengesi ayarları ve optik vizör, cihazın öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır. Bunlara ek olarak; microSD ve türevleri hafıza kartı barındırabilen Canon Zoemini C, 700 mAh pil kapasitesi ile karşımıza çıkmaktadır. Mavi, pembe, sarı ve yeşil, cihazın renk çeşitleridir. Canon Zoemini C, USB bağlantısı sunmaktadır ve özçekim aynası entegre edilmiştir.

İlginizi Çekebilir:

En Ucuz ve İyi Drone Markaları ve Fiyatları

En Ucuz ve En İyi 3D Yazıcı Modelleri ve Fiyatları

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap