En İyi ve En Ucuz Tuşlu Telefon Fiyatları ve Modelleri

En İyi ve En Ucuz Tuşlu Telefon Fiyatları ve Modelleri
en-ucuz-tuslu-telefonlar
0

En İyi ve En Ucuz Tuşlu Telefon Fiyatları ve Modelleri ve aynı zamanda asker telefonu modelleride paylaştık.

Tuşlu telefon araştırması, özellikle askerlik dönemi yaklaştıkça  fazlasıyla artmaktadır. Ya da sadece konuşma işlemleri için telefon arayan kişiler, direkt tuşlu telefon satın almaktadırlar. Bu noktada akıllı telefonlar gibi performans aranmamaktadır. Durum böyle olunca en ucuz tuşlu telefonlar hangileridir sorusu sorulmakta ve cevap araştırılmaktadır. Asker olacak kişiler, telefonda konuşma yapabilmektedirler fakat en azından müzik çalar ve alarm gibi özellikleri de istemektedirler. Bu neden hem fiyat hem de performans telefonlarını yazımıza ekledik.

En İyi ve En Ucuz Tuşlu Telefon Fiyatları

bb-mobile-telefon
bb-mobile-telefon

80 TL civarında satılan BB Mobile B1280, değiştirilebilir batarya sahibidir. Tek renk olan bu telefon, ön ve arka kamera barındırmamaktadır. 100 adet SMS kapasitesi olan telefon, 250 adet rehber kapasitesi sunmaktadır. Çalar saat, hesap makinesi, kronometre ve takvim, telefonun öne çıkan diğer özellikleridir. Hoparlör sahibi olan BB Mobile B1280, tek renklidir ve 67.3 gram ağırlığa sahiptir. Bu telefonda 3G ve 4G desteği olmadığını söyleyelim. Bu neden ile sinyal sorunları yaşayabilir ve telefon görüşmelerinde hattın çekmemesi durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

samsung-e1205
samsung-e1205

Samsung E1205

Eski neslin çok kullandığı ve halen kullanılan Samsung E1205, 125 TL fiyat ortalaması ile satılmaktadır. Radyo, titreşim ve ses çıkışı gibi özellikler barındıran bu telefon; çalar saat, hesap makinesi, takvim ve tuş kilidi gibi özellikler de barındırmaktadır. Mavi, siyah, beyaz ve turuncu renkleri olan Samsung E1205, 3G ve 4G teknolojilerini desteklememektedir. Telefonda değiştirilebilir batarya ile satılmaktadır.

Samsung E1200

Hem ucuz hem de kaliteli tuşlu telefon araştıran kişileri tercih etmesi gereken Samsung E1200, özellikle asker telefonu araştırması yapanlar için de uygundur. 180 TL fiyatı ile listemizdeki diğer telefonlardan pahalı olan bu telefon, değişir batarya sahibidir. 4 farklı renk, radyo, titreşim, çalar saat, ses çıkışı, tuş kilidi, takvim, hesap makinesi gibi özellikler barındıran Samsung E1200, 2G bağlantı desteklemektedir.

İlginizi Çekebilir:

En Kaliteli ve En Ucuz Mouse Fiyatları

En İyi ve Ucuz Taşınabilir HardDisk Fiyatları

En İyi ve Ucuz Oyuncu Koltuğu Öneri Listesi

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap