En İyi ve Pahalı Ayakkabılar

En İyi ve Pahalı Ayakkabılar
en-kaliteli-su-gecirmez-ayakkabilar
0

En İyi, Kaliteli ve Pahalı Ayakkabılar ve Markaları Hangileridir sorusuna cevap verdik. Ayakkabı karşılaştırılmaları yazımızda.

Özellikle kış aylarının çok yağmurlu geçtiği bölgelerde tercih edilen su geçirmez ayakkabılar, kalite açısından büyük önem taşımaktadır. Bu noktada en kaliteli su geçirmez ayakkabılar ve en pahalı su geçirmez ayakkabılar gibi araştırmalar yapılmakta ve ürünler karşılaştırılmaktadır. Listemizde yer vereceğimiz en kaliteli ve pahalı su geçirmez ayakkabılar, bu kategorinin önde gelen markalarının ayakkabılarında oluşmaktadır.

En Kaliteli ve Pahalı Ayakkabılar

timberland-su-gecirmez-ayakkabi
timberland-su-gecirmez-ayakkabi

Timberland Mt. Su

Günlük kullanabileceğiniz Timberland Mt. Su, taban malzemesi kauçuk olan bir ayakkabıdır. Bağcıklı ve en pahalı su geçirmez ayakkabı olan bu ayakkabı, burun koruması da içermektedir. Tekstil malzemesi ve deri içeren Timberland Mt. Su, siyah, kahverengi ve gri renkleri ile satılmaktadır. Timberland Mt. Su fiyatı; 3.000 TL’ye yakındır.

salomon-quest-4d-3-gtx-ayakkabi
salomon-quest-4d-3-gtx-ayakkabi

Salomon Quest 4D 3 Gtx W

Kadınlar için su geçirmez ayakkabı araştırması yapan kişiler, bu alanda kendini kanıtlamış Salomon markasını tercih etmektedirler. Salomon Quest 4D 3 Gtx W, bağcıklıdır ve kauçuk tabandan oluşmaktadır. Materyal olarak tekstil malzemesi, nubuk ve sentetik malzeme barındıran ayakkabı, Gore-Tex bir üründür. Burun koruması, çekme ipi ve kalın taban, ayakkabının diğer öne çıkan özellikleridir. Salomon Quest 4D 3 Gtx W fiyatı; ortalama 1.650 TL’dir.

columbia-conspiracy-ayakkabi
columbia-conspiracy-ayakkabi

Columbia Conspiracy V OutDry

Özellikle kışlık ürünler ile karşımıza çıkan Columbia, bu kez su geçirmez ayakkabı ile karşımıza çıkmaktadır. Fiyat performans su geçirmez ayakkabı araştırması yapan kişiler, Columbia Conspiracy V OutDry modelini mutlaka değerlendirmektedirler. Burun koruması olan ayakkabı, tekstil ve sentetik malzeme barındırmaktadır. Kauçuk tabanlı bu ayakkabı, 1.600 TL civarında satılmaktadır.

lowa-zephyr-su-gecirmez-ayakkabi

Lowa Zephyr Gtx Hi Bot

Özellikle dış görünüşü sayesinde çok satan bu ayakkabı, bağcıklıdır. Burun korumasına sahip olan Lowa Zephyr Gtx Hi Bot, deri malzemeden üretilmiştir. Taban malzemesi kauçuktur ve fiyatı, 1.400 TL civarındadır.

Adidas Terrex Agravic GTX

Adidas su geçirmez ayakkabı araştırması yapanların tercih ettiği Adidas Terrex Agravic GTX, burun koruması barındırmaktadır. Adidas Terrex Agravic GTX, Gore-Tex’tir ve sentetik malzemeden oluşmaktadır. Ayakkabının tabanı, kauçuk malzemeden yapılmıştır. Adidas Terrex Agravic GTX fiyatı; 1.300 TL civarındadır.

İlginizi Çekebilir:

En Pahalı ve Kaliteli Erkek Saatleri

En Pahalı Parfümler, Fiyatları ve Özellikleri

Dünyanın En Pahalı ve Değerli Para Birimi

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap