En İyi ve Pahalı Kulak Üstü Kulaklık Modelleri

En İyi ve Pahalı Kulak Üstü Kulaklık Modelleri
11

Kulaklarınıza daha çok oturan, daha kompakt, tam boyutlu bir kulaklık mı arıyorsunuz? İşte mevcut seçimlerimiz. En iyi ve en pahalı kulak üstü kulaklıklar. Gürültü önleyici, ses kalitesi ve rahatlığı ile en kaliteli markalar: Bose, Beats ve dahası..

2020 için en iyi kulak üstü kulaklıklar: Bose, Beats ve daha fazlası

Tam boyutlu kulak üstü veya kulak içi kulaklıklar en iyi sesi sunma eğiliminde olsa da, herkes hantal kulaklıklar giyerek dolaşmak istemez. Ayrıca, aktif gürültü engelleyici ve bir zamanlar sadece büyük kulak üstü modellerde bulunan diğer gelişmiş özelliklere sahip daha fazla kulak içi modeller ortaya çıktı.

Gürültü engellemede ne kadar etkili olduklarını ve ne kadar iyi ses çıkardıklarını da içeren anahtar faktörlere dayanan en iyi kulak üstü kulaklıklar için mevcut seçimlerimize göz atın.

En iyi tasarlanmış gürültü önleme

Bowers & Wilkins PX5

image 16
Bowers & Wilkins PX5

2019’un sonuna doğru, Bowers & Wilkins yeni gürültü önleyici kulaklıklarını piyasaya sürdü. Kaygan tasarımlara sahip güçlü kulaklıklar, güçlü ses ve iyi gürültü önleyici (Sony WH-1000XM3’ler kadar iyi değil ama çok farkta yok). PX7 daha büyük sürücülere ve daha kuvvetli sese sahiptir, ancak PX5 daha kompakttır ve seyahat etmesi daha kolaydır (çantada daha az yer kaplar).

En iyi Apple dostu gürültü önleyici

Beats Solo Pro

image 23
Beats Solo Pro

Solo Pro, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip ilk Beats kulak üstü kulaklık ve Lightning aracılığıyla şarj edilen ilk Beats kulaklıktır. Beats, Saf Adaptif Gürültü Engelleme‘yi (Pure ANC) kullanıyor. Bir düğmeye dokunarak, pil ömründen tasarruf etmek için bu gürültü iptali özelliğini kapatabilir veya yalnızca dinlediğiniz müziği değil, dış dünyayı duymanızı sağlayan bir ses saydamlığı moduna girmek için düğmeye ikinci kez basabilirsiniz.

En iyi ses kalitesi sunan fiyat/perfomans kulak üstü kulaklık

Skullcandy Riff Wireless

image 25
Skullcandy Riff Wireless

Kulak üstü model için bu rahat kulaklıkları yapan kabarık, yastık benzeri kulak süngerine sahiptir. Ayrıca, ayrıntılı ses kalitesi ve nispeten iyi tanımlanmış dolgun bas ile fiyatı için harika bir sese sahiptir. Tasarımıyla ilgili tek tutuşum, üst kısmın yastıklı bir kafa bandına sahip olmaması (başınızın tacında) ve metal parçaları olmadan biraz ucuz hissetmesi. Bununla birlikte, hoş ve hafiftir ve kulaklığın katlanıp düz bir şekilde katlanmasına izin veren çift menteşeye sahiptir. Taşıma çantası dahil değildir. Pil ömrü yalnızca 12 saatte derecelendirilmiştir, ancak hızlı şarj özelliği, 10 dakikalık şarjla 2 saat meyve suyu almanızı sağlar (USB-C değil mikro USB şarjı vardır).

Uygun fiyatlı gürültü önleme

AKG N60NC Wireless

image 24
AKG N60NC Wireless

AKG’nin N60NC kulaklıkları bir süre piyasada kaldı, ancak hala iyi gürültü engelleme özellikli kulak üstü Bluetooth kulaklıklar arasında. Samsung, AKG‘nin sahibi olan Harman‘ın sahibi. Fakat Samsung bu saygıdeğer Avusturyalı ses markasını nasıl pazarlayacağını gerçekten bilmiyor (AKG kulaklıkları Samsung telefonlarına dahil edildi).

En iyi ve rahat kulak üstü kulaklık

Bose On-ear Wireless

image 27
Bose On-ear Wireless

Bir zamanlar Bose SoundLink Bluetooth Kulak Üstü olarak bilinen şirketin tek başına kalan kulak üstü modeli artık sadece Kulak Üstü Kablosuz olarak adlandırılıyor ve tek renkte geliyor. Yıllar boyunca sadece küçük yükseltmeler görmesine rağmen, hala satın alabileceğiniz en rahat kablosuz Bluetooth kulaklıklar arasında derecelendiriyorum ve bu kablosuz kulaklık seti, daha küçük kafaları (çocuklar dahil) olanlar için gerçekten başarılı.

Daha fazla kulak üstü kulaklıklar için tıklayınız…

İlginizi Çekebilir:

En İyi ve Ucuz Oyuncu Koltuğu Öneri Listesi

Dünyanın En Pahalı Saat Markaları ve Fiyatları

Dünyanın En Pahalı Telefonları 2020

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (11)

Popüler Yorumlar
  1. 2 sene önce

    Teşekkür ederiz!

  2. Güzel ve aydınlatıcı bir yazı. Tebrikler.

Yapılan Yorumlar
  1. Güzel ve aydınlatıcı bir yazı. Tebrikler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.