En İyi ve Ucuz Araç İçi Kamerası ve Fiyatları

En İyi ve Ucuz Araç İçi Kamerası ve Fiyatları
en-ucuz-arac-ici-kameralar
0

En iyi ve ucuz araç içi kamerası ve fiyatı listesinde kaliteli birçok araç içi kamerayı karşılaştırdık ve özellikleri ile yazdık.

Ülkemizdeki şoförlerin dikkatsiz olması ve kavga çıkarmasına karşılık olarak alabileceğiniz araç içi kameralar, haklılığınızı kanıtlayacaktır. Özellikle kazalar sırasında hatalı kişiyi gösteren araç içi kameraları, ucuz ve pahalı olarak ayrılmaktadır. Yazımızda en ucuz araç içi kameraları listesi hazırladık. Ürünlerin özelliklerini görebilir, karşılaştırabilir ve satın alabilirsiniz.

En iyi ve ucuz araç içi kamerası ve fiyatları

concord-arac-ici-kamera
concord-arac-ici-kamera

Concord C-650, en ucuz araç içi kameradır. 75 TL’ye bulabileceğiniz bu ürün, Full HD görüntü kalitesi sunmaktadır. 105 derece görüş açısı olan Concord C-650, ses kaydı yapabilmektedir. Gece modu, fotoğraf çekme, döngüsel kayıt gibi özellikleri olan bu cihaz, özelliklere göre tercih edilebilecek bir üründür.

piranha-1315-arac-ici-kamerasi
piranha-1315-arac-ici-kamerasi

Piranha 1315

Dahili ekranı olan Piranha 1315, 2.7 ekran boyutu ile karşımıza çıkmaktadır. A101 gibi marketlerden 90 TL karşılığında temin edebileceğiniz bu araç içi kamera, Full HD görüntü kalitesi sunmaktadır. Gece modu, ses kaydı, dahili hoparlör, cihazın öne çıkan özellikleri arasındadır. 32 GB hafızası ile tercih edilebilecek bir üründür.

everest-evercar-g20
everest-evercar-g20

Everest Evercar G20

Full HD araç içi kamerası arıyorum diyenlerin tercih ettiği Everest Evercar G20, 1920×1080 görüntü kalitesi ile çekim yapabilmektedir. Dahili ekran, ses kaydı, fotoğraf çekme, döngüsel kayıt gibi özellikler, cihazın öne çıkan özellikleridir. 120 derece görüş açısı bulunan Everest Evercar G20, hareket sensörü ve G-Sensör sahibidir. 2 inç ekran boyutu ile satılan Everest Evercar G20 araç içi kamerası, ortalama 175 TL fiyatı ile karşımıza çıkmaktadır.

angeleye-ks-526-full-hd
angeleye-ks-526-full-hd
Angel Eye KS-526

G-Sensör ve hareket sensörü olan bu ürün, dahili ekran barındırmaktadır. Dahili ekranın boyutu; 4 inç’tir. Full HD video kalitesi, arka kamera, fotoğraf çekebilme ve ses kaydı gibi özellikler barındıran Angel Eye KS-526 araç içi kamerası fiyatı, 200 TL civarındadır. Fiyat performans araç içi kamerası olan Angel Eye KS-526, 32 GB hafıza kartı kapasitesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir:

En İyi ve Pahalı Araba Lastiği Markaları ve Fiyatları

En Pahalı ve Kaliteli Motosiklet Kask Fiyatları

En İyi Motor Yağı

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap