En İyi ve Ucuz Dijital Piyano Tavsiye ve Fiyatları

En İyi ve Ucuz Dijital Piyano Tavsiye ve Fiyatları
en-ucuz-ve-kaliteli-piyanolar
0

En İyi ve Ucuz Dijital Piyano Tavsiye ve Fiyatları için bir liste oluşturduk. Birçok marka ve modeli karşılaştırdık, detaylar yazımızda.

Piyano fiyatları, çok yükselebilmektedir. Yeni başlamak isteyen biri, bu fiyatları yüksek düşünebilmektedir. Bu noktada en ucuz ve kaliteli piyanolar paylaşayacak, bu şekilde piyano karşılaştırması yapacağız. Çeşitli markalara ait piyanoları özellik açısından karşılaştıracak, bu sayede rahatlıkla piyano tercihi yapmanızı sağlayacağız.

En Ucuz ve Kaliteli Dijital Piyano Fiyatları

casio-ctk-1500-piyano-ozellikleri
casio-ctk-1500-piyano-ozellikleri

Casio CTK-1500, 800 TL civarında satılan org tipi piyanodur. 61 adet tuşu olan klavye piyano, 32 adet polifoni ses barındırmaktadır. Kulaklık girişi, hoparlör, nota sehpası ve siyah renk seçeneği, piyanonun diğer özellikleri arasındadır.

medeli-m311-piyano
medeli-m311-piyano

Medeli M-311

1.200 TL fiyat ortalaması ile satın alabileceğiniz Medeli M-311, dijital piyanodur. Ürün yapısı klavyedir ve 61 adet tuş barındırmaktadır. Hoparlörü olan Medeli M-311 piyano, OTS barındırmaktadır. Dijital ekran, metronom, 32 adet polifoni ses sahibi olan Medeli M-311, nota sehpası barındırmamaktadır.

Casio CT-X700

Fiyat performans piyanosu olan Casio CT-X700, org tipi piyanodur. 1750 TL civarında satılmaktadır. Dijital ekran, ses kaydı, USB bağlantısı, 48 adet polifoni ses ve hoparlör, cihazın öne çıkan diğer özellikleri arasında yer almaktadır. Tuş hassasiyetli olan Casio CT-X700, nota sehpası sahibi değildir.

yamaha-np12-piyano
yamaha-np12-piyano

Yamaha NP-12

En ucuz ve kaliteli piyano hangisidir sorusunun cevabı olan Yamaha NP-12, 2.500 TL’dir. Fiyat performans piyanosu arıyorum diyenlerin tercihi olan bu piyano, org tipi piyanodur. 61 adet tuş sayısına sahip olan Yamaha NP-12, 1 adet pedal barındırmaktadır. Aynı zamanda pedallı piyano araştıran kişilerin de tercihi olan bu piyano, metronom ve USB bağlantısı gibi teknik özelliklere sahiptir. 64 adet polifoni sesi ile piyasada yer alan diğer piyanolara göre daha çok polifoni ses barındırmaktadır. Kulaklık girişi, nota sehpası, Bluetooth ve dijital ekran, piyanoda bulunmayan özellikler arasında yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:

En Ucuz Çadır Fiyatları

En İyi Türk Kahvesi Makinesi ve Fiyatları

En İyi Ev ve Dışarı için Kablosuz ve Taşınabilir Ses Sistemleri

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap