En İyi ve Ucuz Tarayıcı Modelleri ve Fiyatları

En İyi ve Ucuz Tarayıcı Modelleri ve Fiyatları
en-ucuz-tarayicilar
0

En İyi ve Ucuz Tarayıcı (Scanner) Modelleri ve Fiyatları listesinde birçok tarayıcı markasının ürünlerini karşılaştırdık.

Günümüz şartlarında işlerimizi fazlasıyla kolaylaştıran tarayıcılar, araştırılmaktadır. Bu anlamda hem ucuz hem de pahalı tarayıcı araştırması yapılmaktadır. Yazımızda en ucuz tarayıcılar hangileridir sorusuna yanıt verecek ve fiyat performans tarayıcılarından bahsedeceğiz. Bu sayede karşılaştırma yapabileceksiniz.

En Ucuz Tarayıcılar

iscan-tasinabilir-tarayici
iscan-tasinabilir-tarayici

IScan Mini

Taşınabilir tarayıcı arıyorum diyenlerin mutlaka tercih etmesi gereken bir tarayıcı olan IScan Mini, CMOS sensör tipine sahiptir. 450 TL civarında satın alabileceğiniz bu ürün, A4 boyutunda tarama alanı barındırmaktadır. 900 dpi optik çözünürlük, 32 bit renk derinliği, 10 saniye tarama hızı ve 0.15 kg ağırlığı ile karşımıza çıkan IScan Mini, Windows ve Mac OS uyumludur. SD kart desteği ve 2 adet kalem pili le çalışabilme özellikleri, cihazın diğer özellikleri arasında yer almaktadır.

canoscan-tarayici-ozellikleri
Canon CanoScan LIDE 120

USB ile çalışan tarayıcı arıyorum diyenler, Canon CanoScan LIDE 120 tarayıcıyı değerlendirmektedir. Windows ve Mac OS işletim sistemleri ile uyumlu çalışan bu tarayıcı, 525 TL karşılığında satılmaktadır. CIS sensör tipi, 48 bit renk derinliği, 1.60 kg ağırlık gibi özellikler, cihazın öne çıkan özellikleri arasındadır. Fiyat performans tarayıcı araştırması yapanlar, mutlaka bu ürünü tercih etmelidirler.

xerox-tarayici-mobil
en-ucuz-tarayicilar

Xerox Mobile Scanner SD

Ucuz ve kaliteli tarayıcı olarak nitelendirebileceğimiz Xerox Mobile Scanner SD, CIS sensör tipine sahiptir. 10 saniye tarama hızı, 300 dpi optik çözünürlük gibi özellikler, ürünün öne çıkan özellikleri arasındadır. Xerox Mobile Scanner SD fiyatı; ortalama 1.000 TL’dir. Taşınabilir tarayıcı olan bu cihaz, tek sayfa OBB kapasitesine sahiptir. Fotoğraf kağıdı, plastik kimlik kartları ve kabartmalı kalın kağıtları destekleyen Xerox Mobile Scanner SD, Mac OS ve Windows uyumludur. Tek şarj ile 300 sayfa tarama özelliği, cihazın diğer özelliğidir. Aynı zamanda SD kart desteği de bulunmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap