En İyi ve Ucuz Tost Makinesi Markaları ve Fiyatları

En İyi ve Ucuz Tost Makinesi Markaları ve Fiyatları
en-iyi-tost-makineleri
1

En iyi ve ucuz tost makinesi ve fiyatları listemiz sayesinde tost makilerini karşılaştırabilir ve detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Evde kullanmak için tost makinesi araştırması yapan kişiler için liste hazırladık. Listemizde 500 TL’ye kadar tost makineleri göreceksiniz. Evde kullanım için uygun olan tost makinelerine 500 TL civarında ödeme yapmanız yeterli olmaktadır. Daha pahalı olan makineler, ticari kullanım için uygun olmaktadır.

500 TL’ye Kadar En İyi Tost Makineleri

arcelik-tost-makinesi
arcelik-tost-makinesi

500 TL’ye bulabileceğiniz Arçelik K 2380 TG, ayarlanabilir termostat ve çıkartılabilir plaka özelliklerine sahiptir. Hem ızgara hem de tost olarak kullanılabilen bu ürün, 1800 W güç ile çalışmaktadır. Cihazın 4 adet ısı kadesi bulunmaktadır.

arzum-ar-tost-makinesi
arzum-ar-tost-makinesi

Arzum AR2019 Tostçu Delux

450 TL civarına bulabileceğiniz bu ürün, fiyat performans tost makinesidir diyebiliriz. 1800 W güç ile çalışan ve 6 adet pişirme kapasitesi olan makine, hem ızgara hem de tost için uygundur. Yanmaz tutma yeri, ayarlanabilir termostat, granit kaplama, çıkartılabilir plaka, 180 derece ızgaraya dönüştürülebilme, yükseklik ayarı, kilitleme mandalı, dikey saklama ve güç ikaz ışığı, ürünün tüm özellikleridir.

korkmaz-gusto-a324-tost-makinesi-ozellikleri
korkmaz-gusto-a324-tost-makinesi-ozellikleri

Korkmaz Gusto A324

400 TL fiyatı ile karşımıza çıkan Korkmaz Gusto A324 tost makinesi, kilitleme mandalı ve granit kaplama ile ön plana çıkmaktadır. Yükseklik ayarı, güç ikaz ışığı ve çıkartılabilir plaka, cihazın diğer öne çıkan özellikleri arasındadır. Yanmaz tutma yeri, ızgara ve tost makinesi olabilmesi, ayarlanabilir termostat ve 180 derece ızgara olabilme özellikleri, cihazın tercih edilmesini sağlamaktadır.

beko-tm-tost-makinesi
beko-tm-tost-makinesi

Beko TM 2946

Tasarımı güzel olan tost makineleri arasında yer alan Beko TM 2946, 4 pişirme kapasitesine sahiptir. Yükseklik ayarı bulunan cihaz, 1800 W güç ile çalışmaktadır. Gizli menteşe, açma ve kapama tuşu, çıkartılabilir plaka, Quantech kaplama malzemesi ve 3 farklı renk seçeneği, cihazı muadillerinden daha iyi kılmaktadır. Beko TM 2946 fiyatı; 300 TL’dir. Aynı zamanda ızgara olarak kullanılabilen tost makinesi, bu anlamda da iyi performans sergilemektedir.

İlginizi Çekebilir:

En İyi Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları

En İyi Türk Kahvesi Makinesi ve Fiyatları

En İyi ve Ucuz Waffle Makineleri Özellikleri ve Fiyatları

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.