En Pahalı Şampuan Markaları ve Fiyatları

En Pahalı Şampuan Markaları ve Fiyatları
en-pahali-sampuanlar
0

En pahalı şampuan markaları ve fiyatları hangileridir sorusuna yanıt verdik. En kaliteli ve pahalı şampuanlar yazımızda yer almaktadır.

Saç  bakımı oldukça  önemlidir. Bu neden ile çeşitli şampuanlar ve bakım yağları kullanırız. Bu noktada merak duyan kişiler, en pahalı şampuanlar araştırması yapmaktadır. Ülkemizde satılan ve fiyatı 2.000 TL’ye kadar yükselen şampuanları listeleyecek, karşılaştırmanıza fırsat tanıyacağız.

The Mossi London Hair Set Vitamin Plus S1000

the mossi london hair set vitamin plus s1000

1.980 TL fiyatı ile karşımıza çıkan The Mossi London Hair Set Vitamin Plus S1000, hem erkek hem de kadınların kullanabileceği bir şampuandır. 4 adet The Mossi Hair Loss Şampuan, 3 adet The Mossi Hair Vitamin (3 x 120 Tablet), 3 adet Hair Repair Yağı, 1 adet Repairing Serum içeriğine sahibidir. Paraben içermeyen, Alkolsüz, SLS / SLES ve DEA içermeyen ve sert kimyasallar olmadan formüle edilmiştir özel bir şampuandır. Fiyatı kampanya dışı dönemlerde 3.000 TL fiyatlarına kadar çıkmaktadır.

Sandshaped Shapiro Erkekler İçin Dökülmeye Karşı Şampuan 

sandshaped shapiro erkekler i̇çin dökülmeye karşı şampuan

Shapiro saçı dökülen ve dökülmeye başlayan erkeklerin saçını büyümeye teşvik etmek için saç köklerine etki eder. Bir yıl kullanımdan sonra saç dökülmesinde %90 azalma klinik olarak kanıtlanmış ve saçın yeniden uzamasında etkili Minoksidil içermektedir. Doğal içeriğe sahip olan saç dökülmesine karşı şampuan 1.790 TL fiyata sahiptir.

Native Base Keratin ve Arındırıcı Şampuan 1000 ml x2

native base keratin ve arındırıcı şampuan

Native Base markasının keratin ve arındırıcı olarak üretmiş olduğu iki şampuan saçların canlı, dolgun, esnek ve pürüzsüz görünmesinde etkilidir. Keratin içeriği sayesinde incelen saç telleri kalınlaşır. Keratin kullanımı sonrasında sülfatsız şampuan kullanılması uzun süreli verim sağlar. Bu şampuanın fiyatı 1.450 TL’dir.

Sweet Hair Professional Düzleştirici Etkili Şampuan 980 ml – The First Shampoo

sweet hair professional düzleştirici etkili şampuan - the first shampoo

Saçını ısıya maruz bırakmadan düzleştirmek isteyenler bu özel üretilmiş şampuanı tercih edebilmektedir. 1.400 TL’ye temin edebileceğiniz bu şampuan, Unisex’tir. Sweet Hair Professional The First Shampoo içeriğindeki aminoasitler ile kimyasala veya ısıya maruz kalmadan saçı organik bir şekilde düzleştirmektedir. Bu şampuan profesyonel kullanımlar içindir.

Kerastase Aminexil Dökülme Önleyici Serum 42x6ml + Şampuan

kerastase aminexil dökülme önleyici serum ve şampuan

Dökülen saçlar için kaliteli şampuan araştıran kişiler, Kerastase Aminexil Serum ve Şampuan tercih edebilirler. Organik olarak üretilen bu serum ve şampuan seti indirim döneminde 1.200 TL gibi bir etikete sahip oluyor. Bu şampuan için yapılan bazı yorumlarda saç çıkardığı söylenmektedir. (Kesin bilgi değildir)

İlginizi Çekebilir:

Dünyanın En Pahalı ve Değerli Para Birimi

En Pahalı Parfümler, Fiyatları ve Özellikleri

Dünyanın En Pahalı ve Değerli Para Birimi

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap