En Pahalı ve Kaliteli Erkek Saatleri

En Pahalı ve Kaliteli Erkek Saatleri
3

En Pahalı ve Kaliteli Erkek Saatleri listemize mutlaka bakın. Birçok marka ve modele yer verdik, saatleri karşılaştırdık.

Dolar ve Euro kurlarının artması, direkt saat fiyatlarını da etkilemektedir. Replika saatlerin fiyatı bile bu şekilde artmaktadır. Lüksüne düşkün ve varlıklı kişiler, en pahalı erkek saatleri araştırması yapmaktadır. Durum böyle olunca özel tasarımlar saatler de işin içine girmektedir. Sınırlı sayıda üretilen ve şu an satılmayan özel tasarım saatleri, listemize dahil etmeyeceğiz. Ülkemizde ve dünya üzerinde herhangi bir yerden alabileceğiniz en pahalı saatler, listemizde yer almaktadır.

En Pahalı Erkek Saatleri

patek-philippe-nautilus-ozellikleri
patek-philippe-nautilus-ozellikleri

Güncel kur ile 1.950.000 TL olan MAD Paris Patek Philippe Nautilus 5980 45mm, en kaliteli işçilik içeren saatlerden biridir. Patek Philippe markası tarafından üretilen saatler, günlerce en ince işçilik ile üretilmektedir. Hem malzeme kalitesi hem de işçilik, saatin fiyatını arttırmaktadır. Otomatik mekanizma, 50 mm kasa, safir kristal yüz ve vidalı kurma kolu gibi özellikler, saatin öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır. DLC kaplama çelik kasa, saatin en çok sevilen özelliklerinden biridir.

louis-moinet-acasta
louis-moinet-acasta

Louis Moinet Acasta Limited Edition

2.447.595 TL fiyatı ile karşımıza çıkan bu saat, timsah derisi kordonu sayesinde yüksek adetlerde satmıştır. Elle kurmalı olan saat, özel üretim olduğu için şu an çok az sayıda satışı yapılmaktadır. Safir cam ve katlanabilir toka içeren bu saat, 30 metreye kadar su geçirmemektedir. Kasa boyutu; 47.4 mm’dir.

Patek Philippe Yellow Gold Perpetual

patek-philippe-yellow-gold
patek-philippe-yellow-gold

1990 ile 1999 yılları arasında üretilen bu saat, günümüzde ikinci el ve sıfır satılmaktadır. Özellikle yurt dışı sitelerinde bulunabilen bu saat, 695.000 TL değerindedir. Kasanın tamamı 18 ayar altın ile kaplanmış ve koruyucu malzemeler ile desteklenmiştir. 36 mm çap, saatin daha zarif durmasını sağlamaktadır. Su geçirmeme garantisi olmayan Patek Philippe Yellow Gold Perpetual, 1999’dan sonra 2004’e kadar farklı bir seride üretilmiştir. Bu serinin fiyatı da hemen hemen aynıdır.

İlginizi Çekebilir:

Sony PlayStation 5 Özellikleri, Oyunları, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

En İyi ve Pahalı Kulak Üstü Kulaklık Modelleri

En Pahalı Parfümler, Fiyatları ve Özellikleri

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.