En Pahalı ve Kaliteli Motosiklet Kask Fiyatları

En Pahalı ve Kaliteli Motosiklet Kask Fiyatları
en-pahali-ve-en-kaliteli-kasklar
1

En Pahalı ve Kaliteli Motor Kaskı Hangileridir sorusuna yanıt verdik. Shoei, Arai ve AGV gibi birçok markanın kaskına yer verdik.

Motosiklet kullanan herkes, ekipmanın ne kadar önemli olduğunu bilir. Özellikle ülkemizde motosiklet sürücülerine saygı gösterilmemesi, ekipmanların değerini göstermektedir. Olası bir kaza durumunda eldiven, kask ve ceket gibi ekipmanlar, motosiklet sürücüsünü korumaktadır. Bu neden ile araştırma yapan motosiklet sürücüleri, en pahalı motosiklet kaskı hangisidir sorusunu sormaktadır. Yazımızda en pahalı ve en kaliteli motosiklet kaskları hangileridir sorusuna yanıt vereceğiz.

En Pahalı ve Kaliteli Motor Kaskı Fiyatları

Ülkemizde satılan en pahalı kasklardan biriyle başlıyoruz. Agv Pista Gp Rr Limited Edition, ortalama 12.000 TL fiyatı ile karşımıza çıkmaktadır. Profesyonel sürücüler tarafından kullanılan bu kask, hidrasyon sistemi barındırmaktadır. Tear-Off kit, iridium vizör, tepe, arka ve yanak pedi, kulak tıkacı, burun ve rüzgar koruması, titanium bağlama sistemi, %100 karbon elyaf, köprücük kemiği koruması ve anti-çizik özellikli vizör, kaskın diğer özellikleri arasında yer almaktadır.

agv-pista-gp-r-world-champion-2017
agv-pista-gp-r-mir-world-champion-2017

Agv Pista GP R Mir World Champion 2017

Mikrofiber tepe pedi, havalandırma kanalları, %100 karbon fiber kabuk, rüzgar ve burun koruması, yıkanabilir iç malzemeler ve Shalimar kumaş, kaskın öne çıkan özellikleri arasındadır. 12.000 TL fiyat ortalaması ile karşımıza çıkan bu kask, yüksek motor gücüne sahip olan motosiklet sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

arai-rx-7v-pedrosa-samurai-kask
arai-rx-7v-pedrosa-samurai-kask

Arai RX-7V Pedrosa Samurai

8.000 TL civarında satılan Arai RX-7V Pedrosa Samurai, çarpma direnci, EPS yüzey, yıkanabilir iç yüzey, çene bağı, çene ve tepe pedi, nefes koruması, buğu engelleyici ve rüzgar koruması, kaskın öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır. Fiyat performans motosiklet kaskı arıyorum diyenlerin tercih etmesi gereken bir üründür.

shoei-x-spirit-kask
shoei-x-spirit-kask
Shoei X-Spirit 3 Marquez Motegi

Kapalı kask araştırması yapan kişilerin tercih ettiği ve dünya genelinde kullanılan Shoei markası, Shoei X-Spirit 3 Marquez Motegi modeli ile karşımıza çıkmaktadır. 6 havalandırma kanalı, anti-buhar sistemi, 8 kademeli vizör, antialerjik ve yıkanabilir astar, burun koruması, rüzgarlık ve çene pedi, EQRS, buğu camı, kompozit dış kabuk ve vizör kilidi, kaskın özellikleri arasındadır. Bu kask için 8.000 TL ödemeniz yeterli olmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

Sony PlayStation 5 Özellikleri, Oyunları, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

En Pahalı ve Kaliteli Erkek Saatleri

En Pahalı Parfümler, Fiyatları ve Özellikleri

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.