En Ucuz ve En İyi 3D Yazıcı Modelleri ve Fiyatları

En Ucuz ve En İyi 3D Yazıcı Modelleri ve Fiyatları
en-ucuz-3d-yazicilar
0

3D Yazıcı ucuz modelleri ve fiyatları na yer verdiğimiz yazımızda en iyi ve en uygun 3D yazıcı modellerine yer verdik.

3D ürünleri yazdırabildiğiniz ve birçok kategoride tasarım çıktısı alabilmenizi sağlayan 3D yazıcılar, her konuda araştırılmaktadır. Durum böyle olunca en ucuz 3D yazıcılar araştırılmaktadır. Yazımızda birçok farklı markanın ürününe yer verecek ve karşılaştırma yapabilmenizi sağlayacağız. Listemizde yer alan birçok ürün, fiyat performans 3D yazıcı ürünüdür. Bu neden ile gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

En Ucuz ve En İyi 3D Yazıcı Modelleri ve Fiyatları

ucuz-3d-yazici
ucuz-3d-yazici

XYZ Da Vinci miniMaker

Isıtmalı tabla barındıran XYZ Da Vinci miniMaker, ilk tanıtacağımız ürün. Bu ürün, 1.500 TL civarında satılmaktadır. Hareketli tabla, STL dosya uzantısı, PLA ve PETG filament tipi, alüminyum tabla malzemesi ve dış kasa barındıran bu cihaz, FFF baskı teknolojisine sahiptir. X-Y ekseni raylı bir yapıya sahiptir ve 1 adet Nozzle sayısı sahibidir. XYZ Da Vinci miniMaker, otomatik kalibrasyon ile kolaylık sağlamaktadır. Ürünün yazma hızı; 120 mm/s’dir.

creality-ender-3-ozellikleri
creality-ender-3-ozellikleri

Creality Ender 3

1.800 TL civarında yapacağınız ödeme ile sahip olabileceğiniz Creality Ender 3 3D yazıcı, ısıtmalı tabla barındırmaktadır. STL, Obj ve Gcode dosya uzantılarından çıktı alabilmenizi sağlayan Creality Ender 3, FDM baskı teknolojisi kullanmaktadır. Raysız eksen yapısı ile satılan bu yazıcı, 180 mm/s yazma hızı ile fiyat performans ürünüdür. Cihazda metal tabla malzemesi kullanılması, daha kaliteli bir ürün olduğunu göstermektedir.

panthercarver-3d-yazici
panthercarver-3d-yazici

Panthercarver T1-S

Ucuz fiyata alabileceğiniz en iyi 3D yazıcılardan biri olan Panthercarver T1-S, 2.400 TL civarında satılmaktadır. Hareketsiz tabla sahibi olan Panthercarver T1-S, 1 adet Nozzle barındırmaktadır. FDM baskı teknolojisi, metal dış kasa gibi özelliklere sahip olan bu yazıcı, ABD, HIPS, PLA, PVA gibi filament tiplerine sahiptir. SD bağlantı tipi ve raysız eksen yapısı, cihazın öne çıkan diğer özellikleridir. 80 mm/s yazma hızı ile satılan bu ürün, bu oran sebebiyle eleştirilmektedir fakat kaliteli bir cihazdır.

İlginizi Çekebilir:

En Ucuz ve İyi Drone Markaları ve Fiyatları

En İyi ve Ucuz Tarayıcı Modelleri ve Fiyatları

En Ucuz ve İyi Monitörler

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap