En Ucuz Bebek Mama Sandalyesi Fiyatları

En Ucuz Bebek Mama Sandalyesi Fiyatları
en-ucuz-mama-sandalyeleri
0

En ucuz bebek mama sandalyesi fiyatları listesi hazırladık ve birçok markanın ürününe yer verdik. Bu sayede karşılaştırma yapabilirsiniz.

Mama sandalyeleri bebekler için önem taşımaktadır fakat belirli durumlardan dolayı en ucuz mama sandalyeleri araştırılmaktadır. Listemizde hem ucuz hem de kaliteli mama sandalyelerine yer vereceğiz. Bu sayede ürünleri karşılaştırabilecek ve sizin için en uygun olanı seçebileceksiniz.

En Ucuz Bebek Mama Sandalyeleri ve Fiyatları

15 kg taşıma kapasitesi olan Very Important Baby Vib Time, 63 TL fiyatı ile etkileyicidir. Ucuz bebek sandalyesi arayanların tercihlerinden biri olan Very Important Baby Vib Time mama sandalyesi, 6-36 ay aralığındaki bebekler için uygundur. Plastik oturma yüzeyi, 3 noktalı emniyet kemeri, kaymaz ayak, ayak desteği, sökülebilir tepsi, sökülebilir bacaklar, ürünün öne çıkan özellikleri arasındadır.

portatif-bebek-mama-sandalyesi
portatif-bebek-sandalyesi

Tripper Portatif

65 TL olan Tripper Portatif bebek masası, sökülebilir tepsi ve sökülebilir bacaklara sahiptir. 15 kg’ye kadar taşıyabilen Tripper Portatif, 36 aya kadar ulaşan çocuklar için kullanıma uygundur. Tripper Portatif, kırmızı ve mavi renk seçenekleri ile satılmaktadır.

tomybaby-mama-sandalyesi
tomybaby-mama-sandalyesi

Baby Jem ART-358

70 TL civarında satılan Baby Jem ART-358 mama sandalyesi, fiyat performans bebek yemek masası‘dır. 3 noktalı emniyet kemeri ve plastik oturma yüzeyine sahip olan bu sandalye, sökülebilir bacaklar ve tepsiye sahiptir.

ucuz-mama-sandalyesi
ucuz-mama-sandalyesi

Baby&Plus Diny

Beyaz renk seçeneği ile karşımıza çıkan Baby&Plus Diny, plastik oturma yüzeyine sahiptir. 3 noktalı emniyet kemeri, sökülebilir bacaklar ve tepsi, mama sandalyesinin diğer öne çıkan özellikleridir. Ucuz ve kaliteli bebek sandalyesi araştıran kişiler, bu ürünü mutlaka değerlendirmeli ve karşılaştırmalıdır. Baby&Plus Diny fiyatı; 75 TL civarındadır.

very-important-mama-sandalyesi
very-important-mama-sandalyesi

TommyBaby Basic

100 TL civarında satılan bu ürün, 6-36 ay aralığında olan bebekler için uygundur. 15 kg taşıma kapasitesi, sökülebilir bacaklar, 3 noktalı emniyet kemeri, plastic oturma yüzeyi, mama sandalyesinin öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:

En İyi Türk Kahvesi Makinesi ve Fiyatları

En İyi Ev Tipi Hamur Yoğurma Makinesi Fiyatları

En İyi ve Ucuz Waffle Makineleri Özellikleri ve Fiyatları

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap