En Ucuz Bebek Mamaları

En Ucuz Bebek Mamaları
en-ucuz-bebek-mamalari
0

En Ucuz Bebek Mamaları Hangileridir sorusuna yanıt verdik. Birçok markanın ürününü karşılaştırdık ve kolay seçim yapmanızı sağladık.

Günümüz şartlarında birçok şeyin pahalı olması, bebek mamaların da etkilemiştir. Durum böyle olunca en ucuz bebek mamaları hangileridir sorusu sorulmuş ve cevap aranmıştır. Yazımızda farklı markaların bebek mamalarını karşılaştıracak ve karar vermenize yardımcı olacağız.

En Ucuz Bebek Mamaları

bebelac-meyve-pureleri
bebelac-meyve-pureleri

125 gr ağırlığı ile karşımıza çıkan Bebelac meyve püreleri, alabileceğiniz en ucuz mamalardır. Bu mamalar, genellikle 2 TL civarında satılmaktadır. Havuç elma püresi, elma şeftali püresi, elma armut püresi gibi karışımlar, marka tarafından sunulmaktadır. Aynı şekilde muzlu muhallebi, sütlaç, meyve salatası, sebze püresi gibi karışımlar da bulunmaktadır. Bu tarz ürünleri genellikle 2 ile 4 TL aralığında bulmak mümkündür. Bebelac dışında Hero Baby ve Bebivita gibi markalar da bu ürünlerden satmaktadır. Bebekler için ara öğün olarak tercih edilebilen mamalar, ana öğün için yeterli olmamaktadır.

aptamil-1-200-ml-x-12-adet-sivi-bebek-sutu
aptamil-1-200-ml-x-12-adet-sivi-bebek-sutu

Aptamil 1 Numara 200 ml

7.90 TL fiyatı ile karşımıza çıkan Aptamil 1 Numara 200 ml, sıvı bebek sütüdür. 200 ml hacmi ile satılan bu ürün, tahılsızdır ve doğumdan itibaren kullanılmaktadır. Aptamil, bu  şekilde birçok ürün satmaktadır ve bebeğin yaşına göre çeşitli numaralandırılmalar sunmaktadır. Aptamil 2 şeklinde devam eden ürünler, bebeklerin farklı dönemlerde alması gereken besinleri içermektedir.

bebelac-gold-sutlu-yulafli-bugdayli
bebelac-gold-sutlu-yulafli-bugdayli

Bebelac Gold Sütlü Yulaflı Buğdaylı 250 gr

6 aylık bebek için mama arıyorum diyenlerin tercih ettiği bu bebek maması, 12 TL civarında satılmaktadır. İnek sütü barındıran bebek maması kategorisinde yer alan Bebelac Gold Sütlü Yulaflı Buğdaylı, 250 gr paket halinde sunulmaktadır. Mamalar, farklı besin ve besin değerleri içermektedir. Bu noktada bebeğin kaç aylık olduğuna dikkat edilmeli ve buna göre mama tercih edilmelidir. Ürünün organik sertifikası olmadığını belirtelim. Karışık bebek maması araştıran kişiler, bu ürünü de değerlendirebilirler.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap