En İyi ve Ucuz Bebek Telsizi

En İyi ve Ucuz Bebek Telsizi
en-ucuz-bebek-telsizleri
0

En İyi ve Ucuz Bebek Telsizi Hangileridir sorusuna yanıt verdik ve bebek telsizlerini karşılaştırdık. Detaylar yazımızda.

Bebek telsizi, birçok teknolojik ürün gibi yarmımıza koşmaktadır. Özellikle bebekler yalnızken çok işe yarayan bu ürünler, özelliklerine göre birçok farklı fiyat aralığında karşımıza çıkmaktadır. En ucuz bebek telsizleri hangileridir sorusu da, bu şekilde karşımıza çıkar. Yazımızda birçok farklı markaya yer verecek ve markaların bebek telsizlerini kıyaslayacağız. Bu sayede kolaylıkla telsiz seçebileceksiniz.

En İyi ve Ucuz Bebek Telsizi Markaları

Switel BCE 25, dijital bebek telsizleri arasında yer alan en ucuz telsizlerden biridir. Şarjlı anne ünitesi, ses ayarı, gece lambası, kemer klipsi ve 2 kanal sayısı gibi özellikleri barındıran Switel BCE 25, ortalama 150 TL fiyatı ile karşımıza çıkmaktadır. Ucuz dijital bebek telsizi arıyorum diyenlerin mutlaka değerlendirmesi gereken bir üründür.

ucuz-bebek-telsizi-gece-lambali
ucuz-bebek-telsizi-gece-lambali

Reer Rigi 400 Analog Bebek Telsizi

Analog bebek telsizi olan Reer Rigi 400 Analog Bebek Telsizi, 400 metre menzili ile büyüleyicidir. Bu ürünün fiyatı; ortalama 200 TL’dir. Birçok farklı e-ticaret sitesinde satılan ürün, ECO mod ve ses ayarı barındırmaktadır. Alarm olmayan Reer Rigi 400 Analog Bebek Telsizi, kemer klipsi ve gece lambası gibi ana özellikler ile satılmaktadır. Pil uyarısı gösteren bu bebek telsizi, 2 kanal sayısı barındırmaktadır.

motorola-bebek-telsizi
motorola-bebek-telsizi

Motorola MBP85SN Dijital Bebek Telsizi

Dijital ve ucuz bebek telsizi araştıranların tercihi olan Motorola MBP85SN, iki yönlü sesli iletişim özelliği barındırmaktadır. Bu sayede bebeğin yanında olmadan bebek ile iletişim kurulabilmektedir. Oda sıcaklığı izleme özelliği bulunan Motorola MBP85SN Dijital Bebek Telsizi, 300 TL fiyat ortalaması ile karşımıza çıkmaktadır. Birçok kampanya ile belirli zamanlarda 200 TL civarında satılan bu bebek telsizi, müzik çalar barındırmaktadır. Annelerin en çok istediği özelliklerden biri olan gece lambası özelliği de, bu ürün ile gelmektedir. Wi-Fi desteği, 3 adet animasyon, akıllı telefon ile kontrol, nem göstergesi ve projektör işlevi, ürünün diğer özellikleridir.

İlginizi Çekebilir:

En Ucuz Çadır Fiyatları

En Ucuz Kolonyalar

En Ucuz Yaylı Yataklar

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap