En İyi ve En Ucuz E-Kitap Okuyucular

En İyi ve En Ucuz E-Kitap Okuyucular
0

En İyi ve En Ucuz E-Kitap Okuyucular Hangileridir sorusuna yanıt verdik. E-kitap okuyucu karşılaştırması için yazımıza tıklayın.

Özellikle metrolarda birçok kişide görebileceğiniz e-kitap okuyucu, çeşitli fiyat aralıkları ve özellikler ile karşımıza çıkmaktadır. Bu yazımızda en ucuz e-kitap okuyucular hangileridir sorusuna yanıt verecek ve aynı zamanda birçok e-kitap okuyucu karşılaştıracağız. Bu sayede kendiniz için uygun olan ürünü seçebilecek ve satın alabileceksiniz.

En İyi ve En Ucuz E-Kitap Okuyucular

kindle_kindle-touch_e-kitap-okuyucu
kindle_kindle-touch_-e-kitap-okuyucu

Amazon Kindle Touch, 800 TL ile 900 TL aralığında satılmaktadır. Birçok kişi tarafından tercih edilen Amazon Kindle Touch, en ucuz ve kaliteli e-kitap okuyuculardan biridir. 4 GB dahili depolama alanına sahip olan Amazon Kindle Touch, 6 inç boyutu ile karşımıza çıkmaktadır. 600 x 800 Piksel ekran çözünürlüğü, 167 PPI, e-ink, çoklu dokunmatik, Wi-Fi gibi özellikler, cihazın öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır. Amazon Kindle Touch, birçok formatı da desteklemektedir. Amazon’un içerik bölümü için ücretsiz depolama alanı sunan Amazon Kindle Touch, full pil ile 1 ay kullanım sunmaktadır.

calibro-e-kitap-okuyucu
calibro-e-kitap-okuyucu

Calibro Touch Lux

1.250 TL fiyatı ile karşımıza çıkan Calibro Touch Lux, 6 inç ekran boyutu ile satılmaktadır. 212 PPI, 1024 x 758 Piksel ekran çözünürlüğü, e-ink, çoklu dokunmatik ve aydınlatmalı ekran, ürünün öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır. 256 MB RAM barındıran bu cihaz, 4 GB dahili depolama alanı ile satılmaktadır. MicroSD depolama tipi, direkt sunulmaktadır. Depolama alanı, azami şekilde 32 GB’a kadar yükseltilebilmektedir. Sözlük, sudoku, saat ve takvim, web tarayıcısı, hesap makinesi, fotoğraf albümü, kitap mağazası, RSS, klondike, satranç, scrible, cihazda yer alan diğer özelliklerdir. 1.500 mAh pili ile satılan Calibro Touch Lux, lityum iyon pil barındırmaktadır. 1 pil ile yaklaşık 1 ay kullanım sunan Calibro Touch Lux, beyaz ve gri renk seçenekleri ile alıcılarını beklemektedir.

İlginizi Çekebilir:

En İyi Türk Kahvesi Makinesi ve Fiyatları

En Ucuz ve Kaliteli Filtre Kahve Makineleri

En Ucuz Çadır Fiyatları

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap