En Ucuz Elektrikli Kaykay (Hoverboard) Fiyatları

En Ucuz Elektrikli Kaykay (Hoverboard) Fiyatları
en-ucuz-elektrikli-kaykaylar
0

En ucuz ve kaliteli elektrikli kaykay (hoverboard) modellerini sizler için fiyatları ile birlikte listeliyoruz. 

Son zamanlarda virüsten dolayı hem toplu taşıma hem de taksi kullanımı azaldı. Daha az seyahat eden insanlar, kendi ürünleri kullanmayı tercih etmeye başladı. Durum böyle olunca  hem elektrikli kaykay hem de elektrikli scooter arayışı arttı. Bu yazımızda hoverboard en ucuz modelleri hangileridir sorusuna yanıt verecek ve birçok modeli karşılaştıracağız.

En Ucuz ve İyi Elektrikli Kaykay – Hoverboard Fiyatları

yuki-elektrikli-kaykay
yuki-elektrikli-kaykay

Yuki Powerboard LME-S1-6.5

Bundan 4-5 yıl önce karşımıza “Hoverboard” adıyla çıkan elektrikli kaykay, birçok farklı marka tarafından üretilmektedir. İlk inceleyeceğimiz ürün; Yuki Powerboard LME-S1-6.5 olacak. Yuki Powerboard LME-S1-6.5 fiyatı; 1.200 TL’dir. 20 km menzili bulunan bu ürün, 2 saat şarj süresi ile karşımıza çıkmaktadır. En yüksek hızı 15 km olan Yuki Powerboard LME-S1-6.5, 6.5 inç lastik ebatı ile satılmaktadır. Wireless müzik ve led, cihazın diğer özellikleridir. Bluetooth özelliği olan elektrikli kaykay arayanların tercihi olan Yuki Powerboard LME-S1-6.5, Li-on batarya tipine sahiptir.

smart-balance-elektrikli-kaykay-ozellikleri
smart-balance-elektrikli-kaykay-ozellikleri

Smart Balance 6.5

Listemizde yer verdiğimiz ürünler dışında birçok farklı fiyat aralığında ürün bulabilirsiniz. Bu ürünler, hem listemizdekilerin aksine olabilir hem de farklı özelliklere sahip olabilir. Listemizdeki ürünler, birçok kullanıcı yorumu göz önünde bulundurularak eklenmektedir. Bu neden ile hem marka hem de ürün kalitesi, tartışılmaz derecede yüksek olmaktadır.  Fiyat performans elektrikli kaykayı arayan kişilerin tercihi Smart Balance 6.5 olmaktadır. 20 km menzil, 120 kg taşıma kapasitesi, 3 saat şarj süresi, Li-on batarya tipi, 6.5 inç lastik ebatı, ürünün öne çıkan özellikleridir. Smart Balance 6.5 en yüksek hız; 12 km/s’dir. Sağ ve sol dönüş sinyali, led, şişme lastik, cihazın diğer özellikleridir. Smart Balance 6.5 fiyatı; 1.400 TL’dir.

gomaster-sbs653-kaykay
gomaster-sbs653-kaykay

GoMaster SBS-653

2.000 TL olan GoMaster SBS-653, 20 km menzile sahiptir. Ürünün en yüksek hızı; 12 km/s’dir. 3 saat şarj süresi, 12 kg ağırlık, 6.5 inç lastik ebatı ve patlamayan dolma tekerler, GoMaster SBS-653’ün diğer özellikleridir.

İlginizi Çekebilir:

Dünyanın En Pahalı Bisikletleri

En İyi ve Pahalı Kulak Üstü Kulaklık Modelleri

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap