En Ucuz IP Kamera Fiyatları

En Ucuz IP Kamera Fiyatları
en-ucuz-ip-kameralar
0

En Ucuz IP Kamera Fiyatları Hangileridir sorusuna cevap verdik ve birçok marka ile kamera ekledik. IP kamera karşılaştırması yazımızda.

Evde, ofiste ve birçok yerde kullanılan ıp kameralar, zaman içerisinde gelişmiş ve sayısı artmıştır. Bu noktada birçok yeni ürün ve marka doğmuştur. Yazımızda en ucuz ıp kameralar hangileridir sorusuna yanıt verecek ve birçok fiyat performans ürünü paylaşacağız. Bu sayede özellikleri görebilecek ve karşılaştırma yapabileceksiniz.

En Ucuz IP Kamera Fiyatları

nezhome-ip-kamera-wi-fi
nezhome-ip-kamera-wi-fi

Netzhome WV01, 150 TL fiyatı ile karşımıza çıkan en ucuz ıp kameralardan biridir. Mobil uygulama desteği, alarm, gece görüşü, sesli iletişim gibi birçok özelliği barındıran bu kamera, HD görüntü aktarabilmektedir. 720p görüntü kalitesi ile yeterli kaliteyi sunan Netzhome WV01, USB ve hafıza kartı desteği barındırmaktadır. Wi-Fi özelliği de bulunan bu ip kamera, 5 V giriş voltajına ihtiyaç duymaktadır.

greentech-ip-kamera
greentech-ip-kamera

Greentech GT-IP41HD

180 TL civarında satılan Greentech GT-IP41HD, fiyat performans ip kamera olarak nitelendirebileceğimiz bir üründür. CMOS sensörüne sahip olan bu ip kamera, iki yönlü sesli iletişim, alarm, gece görüşü, USB girişi, hafıza kartı desteği ve panoramik çekim gibi özellikler ile karşımıza çıkmaktadır. HD görüntü sunan Greentech GT-IP41HD, 720p 25 fps görüntü kalitesi sunmaktadır. Wi-Fi özelliği olan kamera, tercih edilmesi veya değerlendirilmesi gereken ürünlerden biridir.

azemax-ip-kamera
azemax-ip-kamera

Azemax IP610S

Ucuz ip kamera araştırması yapanlar ve aynı zamanda kaliteli kamera arayan kişilerin tercih ettiği Azemax IP610S, 200 TL civarında satılmaktadır. Mobil uygulama desteği, manuel odaklama, hareket algılama, alarm ve uyarı sistemi, gece görüşü, kızılötesi görüntü, iki taraflı sesli iletişim, hafıza kartı desteği ve Wi-Fi ürünün öne çıkan özellikleri arasındadır. CCD sensöre sahip olan Azemax IP610S, yatay ve dikey panoramik görüntü kaydedebilmektedir. Bu ürün, HD çözünürlük sahibidir ve 720p görüntü kalitesi sunmaktadır. Sunulan görüntü 30 fps olarak aktarılmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

En İyi ve Ucuz Araç İçi Kamerası ve Fiyatları

En Ucuz ve İyi Drone Markaları ve Fiyatları

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap