Koronavirüs İçin En Ucuz Kolonyalar

Koronavirüs İçin En Ucuz Kolonyalar
en-ucuz-kolonyalar
0

En Ucuz Kolonyalar Hangileridir sorusuna cevap verdik. Bu noktada tüm kolonyaları inceleyebilir ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Covid-19 sürecinde birçok kolonya markası ortaya çıktı ve eski kolonya markaları da satışlarını arttırdı. Kolonya’da bulunan alkol oranı, temizleyici özellik üzerinde etki etmekte. Bu neden ile kolonya ile dezenfektan satışları artmaya başladı. Durum böyle olunca hem fırsatçılar ortaya çıktı hem de normal fiyatta kolonya satan üreticiler satış yapmaya başladı. Listemizde en ucuz kolonyalar listesi paylaşayacak ve özelliklerini sıralayacağız.

En Ucuz Kolonyalar

Nesrin Zeytin Çiçeği Kolonyası 50 ml, ilk önereceğimiz kolonyadır. Sprey başlık tipi ile satılan bu kolonya, %60 alkol oranına sahiptir. 7.80 TL karşılığında bu ürünü satın alabilirsiniz.

marmara-limon-kolonyasi
marmara-limon-kolonyasi

Marmara Limon 200 Ml

Pet şişe ile satılan bu kolonya, önerilen alkol oranı olan %80 alkol oranı ile satılmaktadır. %80 alkol, cildinz temizlenmesini ve ferahlamasını sağlamaktadır. Dökme başlık tipine sahip olan Marmara Limon kolonyası, 8 TL’ye bulabileceğiniz bir üründür. En ucuz ve kaliteli kolonya olarak adlandırabileceğimiz bu kolonya, birçok yerde bulunmaktadır.

eyup-sabri-tuncer-korona-kolonyasi
eyup-sabri-tuncer-korona-kolonyasi

Eyüp Sabri Tuncer Çeşme Limonu Kolonyası

150 Ml olarak satılan bu kolonya, 10 TL karşılığında temin edilebilmektedir. Sprey başlık tipi olan Eyüp Sabri Tuncer Çeşme Limonu kolonyası, %70 alkol oranına sahiptir. Koronavirüs’e karşı önerilen alkol oranı; %80’dir. Bu kolonyaya yine de fiyat performans kolonyası diyebiliriz.

bogazici-kolonya
bogazici-kolonya
Boğaziçi Limon Kolonyası

200 Ml en ucuz kolonya araştırması yapan kişilerin tercih ettiği Boğaziçi Limon Kolonyası, dökme başlık tipine sahiptir. Kolonyanın alkol oranı; %80’dir. 12 TL karşılığında alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir marka olan Boğaziçi tarafından sunulmaktadır.

Duru Limon Kolonyası Sprey 150 ml

12.50 TL karşılığında temin edebileceğiniz bu ürün, %80 oranında alkol sahibidir. Sprey şeklinde temin edebileceğiniz bu kolonya, yıllardır bilinen Duru markası tarafından güven ile satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

En Ucuz Çadır Fiyatları

En Ucuz ve Kaliteli Filtre Kahve Makineleri

En Ucuz Yaylı Yataklar

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap