En Kaliteli ve En Ucuz Mouse Fiyatları

En Kaliteli ve En Ucuz Mouse Fiyatları
en-ucuz-ve-kaliteli-mouselar
0

En Kaliteli ve En Ucuz Mouse Fiyatları yazımızda fiyat performans mouse modelleri ile ucuz fare karşılaştırması yaptık, detaylar yazımızda.

En ucuz mouse (fare) hangileridir sorusuna yanıt verdik. Aynı zamanda kaliteli mouse ve mouse markaları eklemeye çalıştık. Bu sayede hem bütçenize uygun fare seçebilecek hem de ucuz ürün almanın keyfini yaşayacaksınız. En ucuz ve en kaliteli mouselar listemize geçelim.

En Kaliteli ve En Ucuz Mouse Fiyatları

frisby-fm325k-optical-siyah-mouse-usb
frisby-fm325k-optical-siyah-mouse-usb

Frisby FM-325K

Listemizin ilk ürünü. 10 TL civarında satılan bu fare, optik bir faredir. Bu sayede ucuz optik mouse araştıran kişilerin tercih ettiği Frisby FM-325K, 800 DPI barındırmaktadır. Mouse, hem sağ hem de sol el ile uyumludur. Bu özelliğin de fazlasıyla kolaylık sağladığını söyleyelim. USB ile bağlantı kuran fare, Mac ve Windows ile uyumlu çalışmaktadır.

powergate-ucuz-mouse
powergate-ucuz-mouse

PowerGate E190-M

10 TL civarında satılan bir diğer fare; PowerGate E190-M’dir. Genel kullanım için ucuz mouse arıyorum diyenlerin değerlendirdiği bu mouse, optik algılayıcıya sahiptir. 3 adet tuş barındıran cihaz, hem sağ hem de sol el ile uyumludur. Bu şekilde kolaylık sağlayan PowerGate, USB bağlantı şeklini mouse’a entegre etmiştir. Bu mouse için fiyat performas mouse’u diyebiliriz.

everest-ucuz-fare
everest-ucuz-fare

Everest KM-6809

Ucuz ve kaliteli fare arıyorum diyenlerin mutlaka değerlendirmesi gereken bu ürün, 12 TL fiyat ortalaması ile karşımıza çıkmaktadır. Everest KM-6809, 1200 DPI sahibidir. Optik algılayıcıya sahip olan bu fare, sağ el ve sol ile uyumludur.  Sol el için mouse araştıran kişiler de bu sayede ürünü tercih etmektedir. LED ışık ve 140 cm uzunluğunda kablo, ürünün diğer özellikleri arasında yer almaktadır. Sadece siyah rengi bulunan Everest KM-6809, tak çalıştır özelliği ile sunulmaktadır. Bu mouse’un Mac ile uyumlu olmadığını ve sadece Windows ile uyumlu çalıştığını söyleyelim. Mac için ucuz mouse arıyorsanız PowerGate ve Frisby marka fareler tercih edebilir ve uzun süre kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

En İyi ve En Ucuz E-Kitap Okuyucular

En İyi ve Ucuz Taşınabilir HardDisk Fiyatları

En İyi ve Ucuz Oyuncu Koltuğu Öneri Listesi

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap