En Ucuz ve En İyi Matkap Fiyatları Listesi

En Ucuz ve En İyi Matkap Fiyatları Listesi
1000-tlye-kadar-en-iyi-matkaplar
0

En Ucuz ve En İyi Matkap Fiyatları Listesi oluşturduğumuz şarjlı matkap modellerinide içeren karşılaştırma yazımızda.

Matkaplar, hem ticari amaç hem de evde kullanmak için uygundur. Yazımızda yer vereceğimiz matkaplar, evde kullanım için uygun olan matkaplardandır. 1.000 TL’ye kadar en kaliteli matkaplar hangileridir sorusuna yanıt verecek ve matkap modellerini karşılaştıracağız.

En Ucuz ve En İyi Matkap Fiyatları

Dış görünüşü güzel olan ve bir o kadar da kaliteli olan Hitachi DS14DJL, şarjlı matkap. LED aydınlatma sahibi olan bu ürün, vidalama ve delme yapabilmektedir. 2 vitesli şanzıman, çelik kemer ve elektronik hız kontrolü gibi özellikleri olan Hitachi DS14DJL matkap, 1.000 TL civarında satılmaktadır. Hız ayarı, çift yöne dönebilme ve yumuşak kavrama, cihazın diğer özellikleridir.

bosch-matkap-ucuz
bosch-matkap

Bosch GSR 180-LI Professional

Uzun ömürlü matkap arıyorum diyenlerin tercih etmesi gereken Bosch GSR 180-LI Professional matkap, çift yöne dönebilme ve değişken hız ayarı ile karşımıza çıkmaktadır. Bosch GSR 180-LI Professional fiyatı; 900 TL’dir. Kablosuz çalışan bu ürün, şarj cihazı ile gönderilmektedir. Vidalama, delme, hücre koruması, yumuşak kavrama ve göster ışığı gibi özellikleri olan matkap, taşıma çantası ile satılmaktadır.

ucuz-dewalt-matkap
ucuz-dewalt-matkap

Dewalt D25133K

Matkap sınıfında yer alan Dewalt D25133K, ana görevi kırıcı olan bir matkapdır. Bunun dışında delme işlemi de yapan Dewalt D25133K, hız ayarlı bir cihazdır. Debriyaj sistemi, 3 farklı mod, dönme stopu ve darbe stopu, elektronik hız kontrolü ve uç tutucu, ürünün diğer özellikleridir. Dewalt D25133K fiyatı; ortalama 650 TL’dir.

trotec-akülü-matkap
trotec-akülü-matkap

Trotec PSCS 10-16V

Ucuz matkap araştırması yapan kişilerin tercih ettiği  Trotec PSCS 10-16V, delme modu ve hız ayarı ile karşımıza çıkmaktadır. 350 TL fiyat ortalaması ile satılan bu matkap, kablosuz ve anahtarsızdır. 2 vitesli şanzıman, vidalama ve delme, şarj göstergesi, çelik kemer kancası ve hız kontrol sistemi, cihazın öne çıkan özellikleri arasındadır.

İlginizi Çekebilir:

En Ucuz Çadır Fiyatları

En Ucuz Kolonyalar

En Ucuz Yaylı Yataklar

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap