En Ucuz ve İyi Drone Markaları ve Fiyatları

En Ucuz ve İyi Drone Markaları ve Fiyatları
en-ucuz-dronelar
0

En Ucuz ve İyi Drone Kameralı Modelleri ve Fiyatları listesi oluşturduk. Aynı zamanda ürünleri karşılaştırdık ve kolaylıkla drone seçmenizi sağladık.

En ucuz dronelar hangileridir sorusuna yanıt verecek ve drone fiyatları ile özelliklerinden bahsedeceğiz. Bu sayede karşılaştırma yapabileceksiniz. Birçok farklı sitede ucuz ve pahalı drone bulmak mümkün. Özellikle global olan birçok site, çeşitli dronelar satmaktadır. Bu noktada vergi vereceğinizi ve yurt dışından satın almanız durumunda daha pahalı olacağını unutmayın. Şimdi karşılaştırma listemize geçelim.

En Ucuz Drone Kameralı ve Fiyatları

kaideng-ucuz-drone
kaideng-ucuz-drone

Kaideng K90

Başlangıç seviyesi drone araştırıyorum diyenlerin tercih ettiği  Kaideng K90, 140 TL civarında satın alınabilmektedir. VPS, engelden kaçma, tüm yönlere hareket, 8 dakika çalışma süresi, barometer, havada asılı kalabilme, takla atabilme, 380 mAh pil bataryası ve led ışıklandırma gibi özelliklere sahip olan bu drone, şarj kablosu ile gelmektedir. Kullanım mesafesi 40 metredir ve 4 adet pervanesi vardır.

corby-cx008-drone-ucuz
corby-cx008-drone-ucuz

Corby CX008 Zoom One

Corby CX008 Zoom One fiyatı; ortalama 200 TL’dir. Ucuz ve kaliteli drone araştıranların mutlaka değerlendirmesi gereken Corby CX008 Zoom One, dahili kamera sahibidir. Anlık görüntü aktarımı, fotoğraf çekebilme, led ışıklandırma ve 6 eksenli titreşim engelleme özelliği, cihazın öne çıkan özellikleri arasındadır. Otomatik kalkış, barometre, başsız mod, havala asılı kalabilme ve işaret algılama gibi özellikler, cihazın diğer özellikleridir. Corby CX008 Zoom One, telefon ile kontrole imkan sağladığı için daha çok tercih edilmektedir. Ucuz drone araştıran kişilerin kesinlikle tercihi olması gereken bir üründür.

preo-drone
preo-drone

Preo RQ77-21

250 TL fiyat ortalaması ile satılan Preo RQ77-21, fiyat performans drone’u olarak karşımıza çıkmaktadır. Dahili kamera, VGA video çözünürlüğü, fotoğraf çekebilme, 1280×960 fotoğraf çözünürlüğü, led ışıklandırma, akıllı eve dönüş ve takla atabilme gibi özellikleri barındıran Preo RQ77-21, 6 dakika çalışma süresi ile karşımıza çıkmaktadır. 400 mAh batarya, 45 dakika şarj süresi ve 70 metre kullanım mesafesi, Preo RQ77-21’in diğer özellikleridir.

İlginizi Çekebilir:

En Ucuz Çadır Fiyatları

En Ucuz ve Kaliteli Filtre Kahve Makineleri

En İyi ve Ucuz Olta Takımı Tavsiye ve Fiyatları

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap