En Ucuz ve İyi Elektrikli Süpürge Fiyatları

En Ucuz ve İyi Elektrikli Süpürge Fiyatları
en-ucuz-ve-kaliteli-elektrikl-supurgeler
0

En ucuz ve iyi elektrikli süpürge fiyatları ve önerileri için size şarjlı el süpürgesi içeren karşılaştırması hazırladık.

Günümüzde çok pahalı süpürgeler karşımıza çıkmaktadır. Bu elektrikli süpürgeler, birçok farklı özellik barındırmaktadır ve bu nedenle daha pahalı olabilmektedir. Yazımızda en ucuz ve kaliteli elektrikli süpürgeler hangileridir sorusuna yanıt bulabileceksiniz. Bu noktada elektrikli süpürgelerin özelliklerini öğrenebilecek ve karşılaştırabileceksiniz.

En Ucuz ve Kaliteli Elektrikli Süpürgeler

philips-elektrik-supurgesi
philips-elektrik-supurgesi

Philips FC9712/01

Philips FC9712/01 ile başlayalım. Toz hanesi, tutma yeri, kablo, teleskopik boru, siklon ve HEPA/EPA filtre, ürünün öne çıkan özellikleri arasındadır. 65 TL’ye sahip olabileceğiniz bu elektrikli süpürge, otomatik kablo sarıcı da bulundurmaktadır. 5.5 kg ağırlığı ile karşımıza çıkan ürün, tercih edilebilir ucuz elektrikli süpürgelerden biridir.

sinbo-svc3460-islak-elektrikli-supurge
sinbo-svc3460-islak-elektrikli-supurge

Sinbo SVC-3460

90 TL’ye temin edebileceğiniz bu elektrikli süpürge, toz hanesi ve HEPA/EPA filtre sahibidir. Fiyat performans elektrikli süpürgesi olarak adlandırabileceğimiz Sinbo SVC-3460, kablo ve tutma yeri barındırmaktadır. Ucuz el süpürgesi arıyorum diyenlerin tercih ettiği Sinbo SVC-3460 elektrikli süpürge, değerlendirilmesi gereken ürünler arasındadır. Cihaz, hem hafif hem de ıslak ya da kuru çalışabilmektedir.

teba-elektrikli-supurge
teba-elektrikli-supurge

Teba TH-890DS

Üç başlıklı elektrikli süpürge arıyorum diyenlerin tercih ettiği Teba TH-890DS elektrikli süpürge, 1 L toz kapasitesine sahiptir. Kablo ve tutma yerine sahip olan bu süpürge, manuel kablo sarıcı ile kablo sarmaktadır. Teba TH-890DS fiyatı; 135 TL civarındadır. Üründe yer alan başlık, 180 derece dönebilmekte ve kolay temizlik imkanı sunmaktadır. Bu süpürgenin motor gücü; 890 W.

Zeneger ZN-34

1700 W motor gücü sahibi olan Zeneger ZN-34 elektrikli süpürge, kendi segmentinde en yüksek motor gücüne sahip olan elektrikli süpürgelerden biridir. Kablo, tutma yeri ve 1 TL toz haznesi, ürünün öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır. Kablo sarıcısı manuel olan Zeneger ZN-34, 150 TL civarında satılmaktadır. Üçgen başlıklı kaliteli elektrikli süpürge arayanların tercih etmesi gereken bir üründür.

İlginizi Çekebilir:

En İyi ve Ucuz Tost Makinesi Markaları ve Fiyatları

En İyi Ev Tipi Hamur Yoğurma Makinesi Fiyatları

En İyi ve Ucuz Waffle Makineleri Özellikleri ve Fiyatları

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap