En Ucuz ve Şık Kahvaltı Takımı Fiyatları

En Ucuz ve Şık Kahvaltı Takımı Fiyatları
en-ucuz-kahvalti-takimlari
0

Yeni evli çiftler, evlendikleri zaman alışveriş yapar ve birçok yeni ürün satın alırlar. Bu noktada en ucuz kahvaltı takımları ve Kahvaltı Takımı Fiyatları araştırılmakta ve birçok ürün karşılaştırılmaktadır.

Aynı zamanda yeni evli çiftler dışında evini ve ürünlerini yenilemek isteyen kişiler de, alışveriş yapmakta ve kahvaltı takımı satın almaktadır. Listemizde yer alan kahvaltı takımlarını her açıdan karşılaştırabilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.

En Ucuz ve Şık Kahvaltı Takımı Fiyatları

ask-i-neva-kahvalti-takimi
ask-i-neva-kahvalti-takimi

Neva Aşk-ı Neva 10 parça ile başlayabiliriz. 150 TL fiyatı olan bu takım, 10 parçadan oluşmaktadır. 2 kişi için yeterli bir takımdır fakat misafirler için yetersiz kalacaktır. Kalp şeklinde tasarımı ile yeni evli çiftlerin ilgisini çeken bu takım, modern ve yoğun desenler barındırmaktadır. 2 adet servis tabağı, 2 adet tabak, 2 adet çay fincanı, 2 adet reçellik ve 2 adet çay fincanı tabağı, takım içerisinde yer almaktadır.

korkmaz-kahvalti-takimi-ucuz
korkmaz-kahvalti-takimi-ucuz

Korkmaz Kamelya Collectıon A8933 28 Parça

Hem kaliteli hem de ucuz kahvaltı takımı arıyorsanız Korkmaz’ın takımını tercih edebilirsiniz. Korkmaz Kamelya Collectıon A8933 28 parça fiyatı; 250 TL’dir. 6 kişilik olan bu kahvaltı takımı, hem aile hem de misafirler için yeterlidir. Daire tasarımının çiçek ile buluşması olarak bilinen Korkmaz Kamelya Collection; 6 adet kahvaltı tabağı, 2 adet kayık tabak, 6 adet çay fincanı, 6 adet çay fincanı tabağı ve 4 adet reçellik barındırmaktadır. Biberlik, tuzluk, şekerlik ve şekerlik kapağı, takım içerisinde yer almaktadır.

karaca-sweety-mom
karaca-sweety-mom

Karaca Sweety Mom 26 Parça

6 kişilik olan Karaca Sweety Mom, 300 TL fiyat ortalaması ile karşımıza çıkmaktadır. Ucuz ve kaliteli kahvaltı takımı arıyorum diyenlerin tercih ettiği bu kahvaltı takımı, daire şeklinde tasarıma sahip ürünlerden oluşmaktadır ve çiçek desenleri barındırmaktadır. Tuzluk ve biberliğin de yer aldığı Karaca Sweety Mom 26 parça kahvaltı takımı; 6 adet reçellik, 6 adet servis tabağı, 6 adet çay bardağı ve 6 adet çay bardağı tabağından oluşmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

En İyi ve Ucuz Yoğurt Yapma Makineleri ve Fiyatları

En İyi ve Ucuz Tost Makinesi Markaları ve Fiyatları

En İyi Ev Tipi Hamur Yoğurma Makinesi Fiyatları

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap