En Ucuz Yaylı Yataklar

En Ucuz Yaylı Yataklar
en-ucuz-yayli-yatak
0

En Ucuz Yaylı Yataklar Hangileridir sorusuna yanıt verdik. Ucuz yaylı yatak araştıran kişiler, yazımızdan karşılaştırma yapabilirler.

Yaylı yataklar, birçok marka tarafından satılmaktadır. Yatağın özellikleri, ana malzemesi ve boyutu, direkt yatak fiyatını etkilemektedir. Bu noktada en ucuz yaylı yatak hangisidir sorusu sorulmakta ve cevabı araştırılmaktadır. Yazımızda en kaliteli ve en ucuz yaylı yatakları paylaşacak, özelliklerini belirteceğiz. Bu sayede karşılaştırma yapabilecek ve yatak seçebileceksiniz.

En Ucuz Yaylı Yatak

385 TL fiyatı ile karşımıza çıkan Mondi Flexy 90×190, her ürün gibi farklı fiyatlara satılabilmektedir. Tek kişilik ucuz yaylı yatak araştıran kişilerin tercih ettiği bu yaylı yatak, yetişkinler içindir. Çift taraflı kullanım sunmakta ve bonel yay barındırmaktadır. Dolgu malzemesi; thermobond elyaf olan Mondi Flexy 90×190 yaylı yatak, 90×190 cm boyutundadır. Yatağın kumaş tipi; örme ve jakarlı kumaştır.

leylak-yatak
leylak-yatak

Selena Leylak 90×190

Tek kişilik yaylı yataklardan bir diğeri olan Selena Leylak 90×190, DHT yay barındırmaktadır. Bu yatağın fiyatı, ortalama 500 TL’dir. Yetişkinler için dizayn edilmiştir ve çift taraflıdır. Hava kapsülü, thermobond elyaf dolgu malzemesi ve dokuma kumaş, yatağın diğer özellikleri arasındadır.

Selena Leylak 140×190

Sadece tek kişilik yaylı yataklardan ilerlemek, yanlış olacaktır. Bu neden ile ucuz çift kişilik yaylı yatak paylaşıyor ve Selena Leylak 140×190 ile başlıyoruz. Selena Leylak 140×190, 650 TL civarında satılmaktadır. DHT yay tipi, thermobond elyaf dolgu malzemesi, hava kapsülü ve dokuma kumaş, Selena Leylak 140×190’ın özelliklerindendir. Fiyat performans çift kişilik yaylı yatak araştıran kişiler, bu ürünü değerlendirmelidirler.

mond-flexy-ucuz-yatak
mond-flexy-ucuz-yatak
Mondi Flexy 160×200

Büyük ve ucuz çift kişilik yatak araştıran kişiler, Mondi Flexy 160×200 tercih etmektedir. 700 TL karşılığında satılan bu ürün, yetişkinler içindir. Bonel yay, thermobond elyaf dolgu malzemesi, örme ve jakarlı kumaş, yatak özelliklerindendir. Çift taraflı kullanım ile kolaylık sağlamakta ve bu sayede tercih edilmektedir.

İlginizi Çekebilir:

En Ucuz Çadır Fiyatları

En Ucuz ve Kaliteli Filtre Kahve Makineleri

En İyi ve Ucuz Olta Takımı Tavsiye ve Fiyatları

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap