Ethereum Rakibi Bir Haftadan Az Bir Sürede %150 Yükseliş Yaşadı!

Ethereum Rakibi Bir Haftadan Az Bir Sürede %150 Yükseliş Yaşadı!
0

Ethereum rakibi bilinen bir altcoin, geçtiğimiz hafta iki katından fazla değer kazanırken, kripto projelerinin çoğu haftalık listelerinde yatay hareket etti.

IOTX, merkezi olmayan uygulamalara güç sağlamak ve Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarını bağlamak için tasarlanmış akıllı bir sözleşme platformu olan açık kaynaklı blok zinciri IoTeX’in yerel varlığıdır.

Platform, Ethereum Virtual Machine (EVM) uyumludur ve geliştiricilere uygulamalarını IoTeX ağına aktarmanın kolay bir yolunu sunar.

Kripto varlığı, 8 Kasım’da 0,10 dolardan 0,25 dolara yükseldi ve %150’lik kazançları temsil ederken 2,000,000,000 dolarlık bir piyasa değerini aştı.

ethereum
Ethereum Rakibi Bir Haftadan Az Bir Sürede %150 Yükseliş Yaşadı! 2

IOTX, yazı yazılırken son 24 saatte yaklaşık %12 artışla 0.19 dolardan işlem görüyor .

Geçen hafta, Chainlink (LİNK) o Kafes kehanet alma entegre etmek Protofire, bir blockchain danışmanlık hizmetleri sağlayıcısı bağışta duyurduktan içine IoTeX.

Protofire’ın mühendislik direktörü Christian Malfesi,

“Protofire, Chainlink’i birden fazla blok zincirine güvenli bir şekilde entegre etme konusunda kapsamlı deneyime sahip olduğundan, IoTeX entegrasyonunun da sorunsuz ve zamanında olmasını bekliyoruz.

Chainlink entegrasyonundan sonra, IoTeX’in geliştirici topluluğu, daha gelişmiş hibrit akıllı sözleşme uygulamaları oluşturmak için zincir dışı hizmetlerden ve gerçek dünya verilerinden yararlanmaya başlayabilir.”

IoTex ayrıca kripto ekonomisinin kazan-kazan sektörüne giriyor ve kısa süre önce NFT oyunu PlaceWar ile stratejik bir ortaklık duyurdu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap