Floki Coin Büyük Sponsorluğu ile Desteği Arkasına Aldı!

Floki Coin Büyük Sponsorluğu ile Desteği Arkasına Aldı!
0

Elon Musk’ın desteği aldıktan sonra Floki Coin şuan iki futbol kulübü ile yaptığı sponsorluk anlaşması ile büyük bir patlama yaptı. Bu yükseliş arkasındaki güç ile devam edecektir. İspanyanın La Liga ligindeki Cádiz CF ve Hindistan’ın en büyük futbol kulübü olan Kerala Blasters FC ile anlaşma sağladı.

Bu yapılan ortaklıklar ile FLOKI’yi ana akım haline getirmeye devam edecek. Cádiz, La Liga’daki en eski futbol kulüplerinden biri ve İspanya’da çok tanıdık bir marka. FLOKI logosu ve web sitesi bu sezonun geri kalanında Jersey kollarında yer alacak ve Cádiz’in tüm iç saha maçlarında ve taraftarlarında FLOKI markasının ve web sitesinin bir LED ekranı görücüye çıkacaktır.

Floki Coin Cadiz FC Anlaşması

13483238
Floki Coin Büyük Sponsorluğu ile Desteği Arkasına Aldı! 2

Cádiz, bu sezon Atletico Madrid, Barcelona ve Real Madrid gibi devlerle oynayacak ve FLOKI markası, bu harika futbol liglerinin seyircilerinin çektiği büyük teşhirden faydalanacak. 

Hindistan Süper Ligi’nin (ISL) gelecek sezonu için Kerala Blasters’ın kol sponsoru olacak. Ortaklık aynı zamanda FLOKI markasının diğer taraftar odaklı promosyon varlıklarıyla birlikte tüm ev maçlarında LED olarak gösterilmesiyle de sonuçlanacak.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap