Kıdemli Tüccar Peter Brandt, Litecoin için Büyük Ralli Geleceğini Söyledi!

Kıdemli Tüccar Peter Brandt, Litecoin için Büyük Ralli Geleceğini Söyledi!
0

Ticaret ustası Peter Brandt, Litecoin’in (LTC) yakında iyi performans göstermesini bekliyor.

“Litecoin, genişleyen hacim ve WBB’ler nedeniyle Eylül ayının en yükseğinin üzerine çıktı, bu nedenle 2021’in en yüksek seviyesi 395 dolardan tekrar test edilmesini bekliyoruz.”

litecoin
Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Brandt, “WBB’ler” terimini tanımlamadı. Mumların gövdesinin genişlemesinde olduğu gibi geniş gövdeli çubuklardan veya şu anda LTC için genişleme gösteren ortak bir ticaret göstergesi olan haftalık Bollinger bantlarından bahsediyor olabilir. Ne olursa olsun, her iki gösterge de kripto varlığı için yükseliş görünümüne işaret ediyor.

Bu hafta 193 dolardan düşük olan LTC, %47 arttı ve şu anda 283,94 dolardan işlem görüyor.

Litecoin’in kısa vadeli fiyat hareketinin yanı sıra Brandt, enflasyona karşı güvenli bir liman olarak uzun vadede Bitcoin’e göz kulak oluyor.

“Piyasalarda kesinlikle emin olduğum bir şey var – ABD dolarının düşen değeri.

Doğduğumda 1 dolar bugün 8 sent değerinde.

Torunlarım benim yaşımdayken bugün 1 dolar muhtemelen değersiz olacak.

BTC.”

Tüccar, şüphecilere çeşitli kripto para birimlerini açığa çıkarma konusunda bol deneyime sahip olduğunu ancak Nisan 2019’dan bu yana Bitcoin’de uzun süre kaldığını söyledi.

“Trollerime not (okuyabildiğinizi varsayarak).

Bunu gerçekten yavaş yazmama izin verin, böylece anlayabilirsiniz – hayatımda yalnızca bir kez kriptoları kısalttım (14 Kasım 2018).

Ben sürekli zamandır BTC ben Bitcoin fiyatı (yazıldığından UP) YUKARI gitmek istiyorum erken Apr 2019 yılından bu yana.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap