Kripto Analisti, Polkadot için Canavar Rallisinin Görünürde Olduğunu Söyledi!

Kripto Analisti, Polkadot için Canavar Rallisinin Görünürde Olduğunu Söyledi!
0

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve tüccarı, Polkadot’un (DOT) stratosfere çarpmaya hazır olduğunu ve yükselişin devam etmesinin başka bir altcoin olduğunu söylüyor.

Sektörde Capo olarak bilinen tüccar, 201.300 Twitter takipçisine birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un 46 dolardaki direnci desteğe dönüştürdükten sonra yükselmeye hazır olduğunu söyledi.

“100 dolar geliyor.”

image 14 1024x476 1
Kaynak: Capo/Twitter

Capo’nun grafiğine bakıldığında, Polkadot’un teorinin beş dalgalı yükseliş trendinde en uzun olan üçüncü dalga rallisinin ortasında olduğu görülüyor.

Capo ayrıca merkezi olmayan makine öğrenimi platformu Fetch.ai’yi (FET) yakından takip ediyor. Kripto strateji uzmanına göre FET, 0,84 doları destek olarak yeniden test ettikten sonra toparlanmaya hazır görünüyor.

“FET Testi yine bir önceki aralığı yüksek. Yakında kalkıyor.”

image 13 1024x476 1
Kaynak: Capo/Twitter

Capo Bitcoin’e baktığında, kral kriptonun muhtemelen dibe vurduğunu ve daha düşük zaman dilimlerinde bir yükseliş ters baş ve omuz modeli oluşturduğunu söylüyor.

“BTC, bir tür ters [baş ve omuzlar] ile doğrudan yükseliş onayına gidiyor.”

image 12 1024x389 1
Kaynak: Capo/Twitter

Ters baş ve omuz oluşumu, bir varlığın düşüş trendinin sonunu gösteren teknik bir modeldir. Capo’nun grafiğine göre, Bitcoin 65.000 doların üzerinde direnç elde etmeli ve yükseliş eğilimini doğrulamak için bunu destek olarak yeniden test etmelidir. Bitcoin, tüccarın senaryosunu takip ederse, altı rakamlı büyük bir rallinin de aynı şeyi yapacağını söylüyor.

“65250 $ – 65500 $ üzerindeki konsolidasyon, yükseliş teyidi olacaktır. Bana göre muhtemeldir. Yükseliş onayını aldığımızda, 100.000 dolara koşu başlıyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap