Kripto Analisti, Shiba Inu’nun Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Yeniden Ziyaret Etmeye Hazır Olduğunu Söyledi!

Kripto Analisti, Shiba Inu’nun Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Yeniden Ziyaret Etmeye Hazır Olduğunu Söyledi!
0

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, meme coin Shiba Inu’nun (SHIB) tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazır göründüğünü ve XRP için destansı bir ralli öngördüğünü söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda, analist Scott Melker 110.000 YouTube abonesine, Shiba Inu’nun son birkaç hafta içinde Dogecoin (DOGE) rakibini aşağı yönlü tutan çapraz bir direnç aldıktan sonra yükselişe geçtiğini söyledi .

“Bunu satın aldım çünkü grafikte patlıyor ve tekrar zirvelere dönebileceğini düşünüyorum… Bu şeyin bir ton hacmi var. Bu dört saatlik mumun birkaç günün en büyüğü olduğunu ve patladığını görüyoruz. Bunu sevdim. Hedefim burada (0.00089$).”

Yazma sırasında SHIB, 0.000053 dolardan işlem görüyor.

Kripto stratejisti ayrıca, çapraz direncini ortadan kaldırdığını ve destek olarak yeniden test ettiğini söylediği açık kaynaklı dijital para birimi XRP’yi de yakından izliyor.

“Sadece XRPeed.”

shiba
Kaynak: Scott Melker/Twitter

Melker’in grafiğine göre, XRP 1,96 $’a yükselmeye hazırlanıyor ve mevcut değeri olan 1,19 $’dan %64’ün üzerinde potansiyel kazançlar işaret ediyor.

Bitcoin’e gelince, Melker, bir varlığın momentumunu izleyen göreceli güç göstergesi (RSI) zayıflık belirtileri gösterdiği için önde gelen kripto para biriminin düşüş eğiliminde olduğunu söylüyor.

“Burası biraz toppy gibi görünüyor. Doğru bir düşüş sapmamız var. Günlük [grafik] üzerinde düşüş eğilimi. Bu genellikle, özellikle aşırı alımdan çıktığında ortaya çıkar.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap