Kripto analizi Chamath Palihapitiya’e Patlayacak 2 Altcoin

Kripto analizi Chamath Palihapitiya’e Patlayacak 2 Altcoin
0

Milyader Chamath Palihapitiya’nın analizlerine göre yükselmesi beklenen 2 kripto analizi açıkladı. Bu altcoinler önümüzdeki günlerde çok büyük bir yükseliş beklenmektedir.

Chamath Palihapitiya açıklamasına göre Elon Musk ve Jeff Bezos gibi ünlü isimlere dikkat edilmesi konusunda uyarıda bulundu. Ünlü isimler istedikleri zaman piyasayı istediği şekilde manipüle edilebilir. Buda sizi çok büyük zararlara uğratabilir.

Kripto Analizi Patlaması Beklenen Altcoinler

Milyader analistçi gelecekte trendlere girecek olan 2 altcoin HNT coin ve Render Token olacağını açıkladı. Bu coinler şuan TL olarak fiyat yüksek gözüksede gelecekte daha yukarılara çıkacaktır.

5g ne kadar hizlidir 1

5G Teknolojisi

Helium’a (HNT)

HNT coin nesnelerin interneti olan 5G cihazlar için merkeziyetsiz olarak işlem gören bir ağdır. Toplam 233 milyon adet arza sahiptir. Helium coin 2013 yılında Amir Haleem, Shawn Fanning ve Sean Carey üç ortak tarafından faliyete geçirildi. Şuan fiyat olarak 500 TL seviyelerinde hareket etmektedir. Bu projeye Halkın Ağı adını verdiler.

Render Token’a (RNDR)

Render Token Ethereum altyapısında çalışan kripto para birimidir. 2009 yılında OTAY Ceo’su CEO Jules Urbach tarafından geliştirilmiştir. 536 milyon adet toplam arza vardır. Şuanda ortalama olarak 60 TL fiyat ile işlem görmektedir.

Bitcoin altındır, Ethereum gümüş olma yolunda ilerlemektedir. Ancak ondan sonra gelen başkaları da yeni yerler edinecektir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap